Nedēļas laikā rallijam “Talsi” pieteikušās 20 ekipāžas

Tieši mēnesis atlicis līdz vasaras rallija “lielās” sezonas atklāšanai. Čempionu rallijā “Rally Talsi” šobrīd savu dalību apstiprinājušas 20 ekipāžas, bet vairums no šiem sportistiem ir lietuvieši.

Tā kā dalībnieku pieteikšanās sākās tikai 10. aprīlī, šobrīd pagājusi aptuveni tieši nedēļa, kopš braucēji var apstiprināt savu dalību vienās no grandiozākajām Latvijā notiekošajām rallija sacīkstēm. To jau izmantojušas 14 lietuviešu ekipāžas, taču apstiprināti arī sportisti no Krievijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Pagaidām pieteikumu sarakstā atrodami tikai trīs latviešu pilotu vārdi. Dalību apstiprinājuši “LMT Autosporta Akadēmijas” braucēji Emīls Blūms (“Ford Fiesta R2”) un Toms Lielkājis (“Ford Fiesta R2”), kā arī Jānis Krickis (“VW Golf 2”).

Savukārt no pārējiem spēcīgākajiem pilotiem jāizceļ Martins Samuitis (“Mitsubishi Lancer Evo X”), latviešu komandas “Prospeed” braucējs Igors Bulancevs (“Mitsubishi Lancer Evo X”) un Deivids Jociuss (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

“Rally Talsi” sacensības, kas reizē būs Lietuvas un Latvijas rallija čempionātu posms, kā arī NEZ rallija čempionāta posms, startēs 16. maijā. Divās dienās paredzēts veikt 11 ātrumposmus, ar kopējo garumu 115 kilometri.

Jāatgādina, ka aizvadītajā gadā par “Rally Talsi” uzvarētāju kļuva igauņu pilots Rauls Jētss ar “Ford Fiesta R5” mašīnu. Pagaidām neviens R5 klases spēkrats rallijam vēl nav pieteikts, bet dalībnieku pieteikšanās turpināsies līdz 7. maijam.

“Rally Talsi” dalībnieku saraksts >>

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *