Noteikumi un tiesības

www.4rati.lv ir SIA “4rati” īpašums, kas satur orģinālmateriālus un atvasinātus materiālus no citiem avotiem. www.4rati.lv informācija ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

www.4rati.lv ievietotās informācijas kopēšana vai izplatīšana bez atbilstošām atsaucēm ir stingri aizliegta.

Ja vēlaties izmantot www.4rati.lv publicētos materiālus un fotogrāfijas, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pasta adresi dace@4rati.lv.

www.4rati.lv redakcija aicina lasītājus izteikt savu viedokli, rakstot komentārus un iesaistoties diskusijās, ievērojot morāles un pieklājības normas, nekurinot rasu vai sociālo naidu.

Redakcija saglabā tiesības dzēst un cenzēt neētiskus, personas cieņu vai privātās intereses aizskarošus komentārus un citu lietotāja pievienotu saturu, kā arī ar redakciju nesaskaņotu reklāmu.

Komentēt un pievienot saturu atsevišķās www.4rati.lv sadaļās ir tiesības piekļūt tikai reģistrētiem lietotājiem. Lai piereģistrētos, Jums jānorāda Jūsu izvēlēts lietotāja vārds, parole, patiesa un aktīva Jūsu e-pasta adrese.

Reģistrējotieskā lietotājs, Jūs piekrītat sniegt patiesu, precīzu, derīgu un pilnīgu informāciju par sevi, kā tas prasīts reģistrācijas formā, sekot un papildināt reģistrācijas datus. Pretējā gadījumā www.4rati.lv ir tiesības uz laiku vai pilnībā pārtraukt sadarbību.

Redakcija apņemas nenodot trešajām personām Jūsu sniegtos personīgos datus, izņemot gadījumus, kad tos pieprasa tiesībsargājošās iestādes.

Iesūtot materiālus www.4rati.lv redakcijā, Jūs nododat visas savas autortiesības šīs informācijas lietošanā.

Dažkārt redakcijas viedoklis var nesakrist ar autoru viedokli.

Par www.4rati.lv publicēto reklāmu saturu atbildīgi ir reklāmas devēji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *