Andis Neikšāns sev Talsu rallijā uzdāvina līdera pozīciju pirmajā dienā

Info: Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas preses sekretāra vietnieks Ģirts Avotiņš
Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas pilots Andis Neikšāns savā dzimšanas dienā kopā ar stūrmani Pēteri Dzirkalu pēc pirmās sacensību dienas ir izcīnījuši līderu pozīcijas “Rally Talsi 2012” kopvērtējumā, un otrajā rallija dienā startēs kā pirmie.

Pirmajā “Rally Talsi 2012” sacensību dienā sportistiem bija jāveic pieci ātrumposmi, kuru kopējais garums pārsniedza 45 kilometrus. N4 klases konkurencē Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas ekipāža Andis Neikšāns un Pēteris Dzirkals bija ātrākā četros no pieciem ātrumposmiem, kas bija pietiekami, lai izcīnītu līderu statusu. Taču cīņa pirmajā dienā bija ļoti sīva, jo tuvākais sekotājs Jānis Vorobjovs pēc pirmās dienas atpaliek tikai par 1,67 sekundēm.

“Šodien riskējām un trasē devāmies ar mīkstā sastāva riepām, kas varēja arī neizturēt visus pirmās dienas ātrumposmus, taču risks atmaksājās. Novērtējot savu sniegumu, jāsaka, ka, lai arī braucām ļoti ātri, mūsuprāt nebija labs ritms, tāpēc arī pirmā ātrumposma finišā bijām pārsteigti, ka esam uzrādījuši labāko rezultātu. Ļoti žēl, ka tik ātri no rallija izstājās norvēģis Mads Ostbergs un ka mums nebija iespēja salīdzināt savus rezultātus un cīņas sparu. Tomēr ceram, ka otrajā dienā Ostbergs trasē atgriezīsies,” par pirmās dienas sekmēm stāsta Andis Neikšāns.

“Rally Talsi 2012” otrajā sacensību dienā sportistiem būs jāveic vēl pieci ātrumposmi ar kopējo garumu 62,57 km. Pirmais rallija otrās dienas trasē dosies Andis Neikšāns, kurš savā dzimšanas dienā izlēma nezaudēt dārgās sekundes taktiskajā cīņā par starta pozīcijām.

“Mēs domājām par otrās dienas starta pozīcijām, taču nolēmām, ka katra sekunde šādā konkurencē ir ļoti dārga. Tāpēc izlēmām neriskēt un braukt līdz galam maksimālā ātrumā – rīt startēsim pirmie. Tas, protams, nebūs viegli, bet darīsim visu, lai uzvarētu šajā rallijā,” piebilst Andis Neikšāns.

Visiem Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas faniem arī “Rally Talsi 2012” otrajā dienā būs lieliska iespēja servisa parkā iegādāties komandas atribūtiku.

Anda Neikšāna un Pētera Dzirkala gaitām “Rally Talsi 2012” var sekot līdzi komandas mājas lapā www.neiksans.lv un ar to saistītajos sociālajos tīklos. Savukārt paši aktīvākie rallija līdzjutēji tā pat kā vienmēr saņems “Karstās rallija ziņas” no Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas SMS/MMS ziņu servisa. Šim bezmaksas pakalpojumam iespējams pieteikties sūtot ziņu “RALLIJS” uz numuru 1611.

Plašāku informāciju par “Rally Talsi 2012” iespējams atrast šī rallija oficiālajā vietnē www.rallytalsi.lv, kā arī Latvijas autorallija čempionāta mājas lapā www.lrc.lv.

Komandas ģenerālsponsors kopš 2004. gada ir Latvijas Mobilais Telefons. Sponsori ir LEC un Samsung Electronics Baltic, atbalstītāji – Neste Latvija, Inter-Riga, SHARP. Tehnisko nodrošinājumu sniedz Neiksans Rally Sport, Samsonas transmission un ProRacing.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *