Jauna rallija komanda – Mūsa Motors Rīga Racing

Info: Mūsa Motors Rīga Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Foto no prezentācijas

Pagājušās nedēļas nogalē 2007.gada 8.februārī tika prezentēta jauna komanda Latvijas Republikas čempionātā autorallijā – Mūsa Motors Rīga Racing.
Kompānija Mūsa Motors Rīga ir Renault markas automašīnu pārstāvis Latvijā. Likumsakarīgi, ka abas komandas automašīnas ir Renault. Konkrētāk – ar divām Renault Clio sport automašīnām 2007.gada sezonā startēs ekipāžas Arvis Vecvagars/Ainārs Kalniņš un Uldis Apsītis/Gatis Klemencis.
Ekipāža Arvis Vecvagars/Ainārs Kalniņš 2006.gada sezonā izcīnīja uzvaru AR2000 klasē. Šogad ekipāža startēs prestižajā N3 klasē.
Otra ekipāža Uldis Apsītis/Gatis Klemencis līdz šim startējusi minirallijā, kur bijušas arī godalgotas vietas. Šogad ekipāža startēs AL2000 klasē.
Mūsa Motors Rīga Racing komanda ir nospraudusi mērķi – cīnīties par godalgotām vietām abās ieskaites klasēs, kurās komanda pārstāvēta.
Ainārs Kalniņš : “Mūsu sadarbība ar kompāniju Mūsa Motors Rīga aizsākās 2006.gadā, kad tika iegādāta sporta automašīna Renault Clio. Abās sezonas pēdējās sacensībās, kurās startējām ar šo auto, izcīnījām uzvaru savā ieskaites klasē. Startējot jaunradītās komandas sastāvā, centīsimies attaisnot uz sevi liktās cerības un cīnīsimies par visaugstākajām vietām starptautiskajā N3 klasē.”
Arī otras ekipāžas pilots Uldis Apsītis, tikko kā atgriezies no rallija skolas Somijā, ir apņēmības pilns uzsākt cīņu Latvijas kausa ieskaitē.
Pirmais starts abām Mūsa Motors Rīga Racing ekipāžām paredzēts 17. un 18.februārī Gulbenē, rallijā Sarma 2007, kas ir Latvijas čempionāta pirmais posms.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *