“LMT Autosporta Akadēmija” gatavojas vasaras sezonai

Lai gan rallija trasēs šobrīd valda pārtraukums, pavisam drīz startēs pavasara/vasaras sezona un aktīvi tai gatavojas arī “LMT Autosporta Akadēmijas” komanda.

Beate Klipa no visiem LMT Autosporta Akadēmijas sportistiem trasē dosies pirmā, 26.aprīlī startējot Latvijas autokrosa čempionāta posmā Smiltenē. Viņas bagijs ticis pie jauna motora, kā arī, protams, pie jauna dizaina. Tāpat Beate aizvada treniņus ar kartingu un neaizmirst apmeklēt arī trenažieru zāli.

Emīls Blūms savu laiku sadala starp autosportu un Universitāti. Jūnijā Emīlam jāaizstāv bakalaura darbs Uzņēmējdarbības loģistikā, tādēļ šobrīd darbs aktīvi top. Tomēr Emīls laiku atrod arī autosportam, dodoties regulāros stenogrammas treniņos – nesen, piemēram, pabūts Igaunijā. Paralēli Blūms “piestrādā” par stūrmani anglim Džošam Kornvelam, kopā ar jaunieti dodoties uz stenogrammas treniņiem. Un jā, protams – vismaz trīsreiz nedēļā jāatlicina laiks arī fiziskajiem treniņiem!

Toms Lielkājis un Mārtiņš Sesks jau paspējuši testos izbraukt arī ar sporta automašīnām – turklāt Toms testos pamēģinājis arī tēva Gunta Lielkāja Mitsubishi Lancer Evo IX, sasniedzot pat vairāk nekā 200 km/h lielu ātrumu!

Komandas vadītājs Dainars Dambergs, kurš kādreiz pats organizēja ralliju “Kurzeme”, pagājušanā nedēļā piedalījās ķiršu dārza stādīšanā pie slavenā Vecpils ātrumposma. Pēc pāris gadiem varēsim mieloties ar rallija “Kurzeme” īpašajiem ķiršiem!

Nākamnedēļ komandai divi lieli notikumi. Beate startēs autokrosā Smiltenē, bet rallisti nedēļas nogalē aizvadīs divas dienas garu testu sesiju, lai labāk sagatavotos 3. maijā paredzētajam “Kalnamuižas” rallijsprintam, kurā LMT Autosporta Akadēmija startēs pilnā sastāvā.

Teksts: LMT Autosporta Akadēmija
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *