89 dalībnieki startējuši “333 Ziemas kauss 2015/2016” otrajā posmā

17. janvārī sporta kompleksā „333”, kupenu un ledus trasē, notika „333 Ziemas kauss 2015/2016” 2. posms. Ja pirmajā posmā nebija ne miņas no ziemas, tik dubļi vien, tad šoreiz trase bija ziemas krāšņumā.

Sākotnēji šis posms bija paredzēts kā supersprinta ieskaite, taču īsi pirms sacensībām, diemžēl, laika apstākļi un ledus salšanas procesi krasi izmainījās un  rīkotāji izlēma supersprinta formātu pārcelt, līdz ledus šai disciplīnai būs drošs, tāpēc 2. posma ieskaite notika klasiskajā versijā.

Kopumā sacensībās piedalījās 89 dalībnieki trīs klasēs. Aizmugures piedziņas klase, kā ierasts, ar visbagātīgāko dalībnieku skaitu – 34. Šajā klasē nepārspējams, nenoķerams un atkārtoti 1. vietā ierindojās Aigars Tīdmanis. Kā otrais finišēja Jānis Ozols, kurš 1. posmā ierindojās tikai 16. vietā – apsveicami straujš progress. Top 3 noslēdza Jānis Apsītis, pakāpjoties par vienu vietu augstāk, salīdzinājumā ar 1. posma rezultātu.

Otra kuplāko dalībnieku klase bija visu riteņu piedziņas klase, kurā startēja 32 dalībnieki un arī šajā klasē bija kāds, kurš izrādījās nepārspējams – Māris Zālītis, kuram 1. posmā bija tikai 14. vieta. Ar 3 punktiem atpaliekot, 2. vietu ieguva Artis Vicinskis un trijnieku noslēdza Dainis Rasa. Salīdzinājumā ar 1. posmu, dalībnieku iegūtās vietas ļoti atšķīrās, acīmredzot braukt pa dubļiem tiešām nav tas pats, kas braukt pa sniegu un ledu.

Priekšas piedziņas klasē kā spēcīgākais un ātrākais sevi pierādīja Modris Žentiņš, kurš arī 1. posmā ieguva uz pjedestāla. Turpat netālu otrais palika  Ivars Cīrulnieks, kurš 1. posmā ieguva 7. vietu. Šoreiz trešajā vietā ierindojās Edgars Kokorišs, kurš 1. posmā bija par vienu vietu augstāk. Ar šādiem rezultātiem ir noslēdzies Ziemas kauss 2. posms.