Krievijā turpinoties rallija ziemas sezonai, uzvaru izcīna ASRT

Latviešu rallija komanda ASRT ar krievu pilotu Pjotru Trukinu izcīnījusi uzvaru viena tilta piedziņas ieskaitē Krievijas čempionāta trešajā posmā “Gornij Ļen 2015”.

Turkina pilotētā “Citroen DS3 R3T”, ko sagatavojusi un apkalpo ASRT komanda, bija ātrākā no divu riteņu piedziņas mašīnām gan Krievijas čempionāta, gan absolūtajā ieskaitē, protams, uzvarot arī savā R3 klasē. Savukārt visa rallija absolūtajā vērtējumā Turkinam astotā vieta.

Sacensībās, kas norisinājās Sverdlovskas apgabalā un bija ziemas rallijs, jo Sibīrijā sniegs vēl nav nokuris. Turpinoties ziemas sezonai, uz starta izgāja tuvu pie 50 ekipāžām, bet finišu sasniedza 31 mašīna.

Par uzvarētāju absolūtajā ieskaitē kļuva Vadims Makarovs ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”, kurš par tikai 14 sekundēm pārspēja Sergeju Remeņņikovu. Zaudējot vairāk par 2 minūtēm, trešo vietu izcīnīja Aleksandrs Rogozins. Savukārt vēl pirms noslēdzošā ātrumposma trešajā vietā absolūtajā ieskaitē atradās Sergejs Uspenskis, tomēr neveiksme pēdējos kilometros nozīmēja atkrišanu uz otro desmitnieku.

No latviešu rallija komandām rallijā “Gornijs Ļen 2015” piedalījās ne vien ASRT, bet arī “Prospeed”, kas turklāt startēja ar divām mašīnām. Staņislavs Travņikovs guva septīto vietu absolūtajā ieskaitē un trešo vietu Krievijas čempionātā (reizē šis bija arī Krievijas kausa devītais posms), kamēr Igors Bulancevs finišēja 11. pozīcijā absolūti un septītais Krievijas čempionātā.

Jāpiemin, ka Pjotrs Turkins Krievijas čempionāta ieskaitē ne vien uzvarēja vientilta piedziņas ieskaitē, bet arī guva augsto ceturto vietu absolūtajā vērtējumā.

Tagad sezonas pārtraukums, bet Krievijas čempionāts atsāksies 28. maijā, kad startēs rallijs “Tamaņ 2015”.