“Wurth Ziemas kausa” trešā posma uzvarētāji noskaidroti

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 23. janvŗī Talsos norisinājās “Wurth Ziemas kausa” trešā posma sacensības, noskaidrojot uzvarētājus astoņās ieskaites klasēs.

Talsu CVS paralēlajā trasē par RWD klases uzvarētāju kļuva Jānis Apsītis (BMW 318), aiz sevis atstājot Māri Druvu (Toyota mr2) un Raivi Garozu (BMW).

FWD klasē divu braucienu summā pirmajā vietā Modris Žentiņš (Honda), kuram sekoja Miks Ķenavs (VW Golf) un Varis Žentiņš (Honda Civic). Šajā klasē pirmo vietu no otrās šķīra tikai 1.61 sekunde.

4WD klasē tikmēr uzvarētāja pārsvars vēl mazāks, pat niecīgs – 0.08 sekundes. Tieši ar šādu pārsvaru uzvaru pār Ģirtu Melbiksi (VW Jetta) guva Jānis Sala (Audi 90). Trešajā vietā Artis Vicinskis (Subaru Impreza).

RWD +radzes klasē pirmo vietu ieguva Aigars Tīdmanis (BMW), aiz kura trešajā posmā Jānis Apsītis (BMW 318) un Raivis Garoza (BMW). FWD +radzes ieskaitē triumfēja Miks Ķenavs (VW Golf), kuram 0.25 sekundes zaudēja Madars Dīriņš (Renault Clio), trešo vietu ieņemot Modrim Žentiņam (Honda). Klasē 4WD + radzes ātrākie bija Jānis Sala (Audi 90), Artis Vicinskis (Subaru Impreza) un Mārtiņš Ločmelis (Subaru impreza).

Standarta klasē Mārtiņš Berts (Subaru Impreza) par nieka 0.03 sekundēm pārspēja Ilmāru Zausajevu (Audi A4), kamēr trešajā vietā ierindojās Edgars Leonovs (Subaru Impreza).

Starp Dāmām ātrākā bija Šarlote Lamberte (Subaru), kurai sekoja Signe Žentiņa (Honda Civic) un Nelda Žentiņa (Honda Civic).

“Wurth Ziemas kausa” priekšpēdējais, ceturtais posms plānots 14. februārī.