30. decembra vakarā Saldū notiks “EVE autosports” treniņsacensības

Foto: Ilona Brože

Beidzot esam sagaidījuši ziemu! “EVE autosports” aicina izmantot nesen uzkritušo sniegu, lai piedalītos treniņsacensībās Saldus pusē.

Par cik, īsta ziemas sezona ir īsa, brīvi datumi ir maz, un, vēl jo vairāk, ja brīvs datums sakrīt ar pozitīva sniega daudzumu uz trases un negatīvu āra temperatūru, tas ir jāizmanto! “EVE autosports” 30. decembrī, Saldū, Druvas lidlaukā, sākot ar plkst. 19.00 organizē treniņu – sacensības ielas un sporta automašīnām.

Šoreiz viss mazliet savādāk. Dienas kārtība – dalībnieki ierodas no plkst. 19.00, reģistrējas un, pēc ieskatiem, jau droši dodas uz startu. Reģistrācija notiks paralēli braucieniem līdz plkst. 21.00.

Treniņš – braucienu skaits līdz pat desmit. Sacensības – viens labākais laiks no veiktajiem braucieniem. Dalībnieki startē pēc izvēles, nevis noteiktos klases vai brauciena ietvaros. Klases – FWD, RWD un 4WD bez radzēm. DĀMAS, 2WD OPEN un 4WD OPEN ar brīvu riepu izvēli, tai skaitā sportam paredzētas.

Reģistrācija internetā vai 30. decembrī uz vietas sākot no plkst. 19.00. Dalības maksa par vienu klasi ir 10 EUR, junioriem un dāmām – 100% atlaide.

Izmantotie resursi:
www.eveautosports.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *