Par spīti sniega trūkumam, startējis “KTSK Wurth Ziemas kauss”

Lai gan ziema tikai gatavojas tā pa īstam iesākties, jau aizvadītās nedēļas nogalē, 26. decembrī, Kandavā tika aizvadīts “KTSK Wurth Ziemas kauss 2015/16” pirmais posms.

Aizmugurējās piedziņas klasē (RWD) par pirmā posma uzvarētāju kļuva Gvido Rozenblūms (BMW 328), kurš trīs braucienu summā par 3.28 sekundēm apsteidza Aigaru Tīdmani (BMW 325). Trešo vietu ieņēma Māris Druva (Toyota MR2), uzvarētājam zaudējot 10.92 sekundes.  Kopumā šajā klasē startēja 28 braucēji.

Priekšpiedziņas klasē (FWD) ar nieka 0.53 sekunžu pārsvaru pār tuvāko sekotāju uzvaru izcīnīja Aivo Gailītis (VW Golf). Modris Žentiņš (Honda Civic) ziemas sezonu uzsācis ar otro vietu, kamēr trešajā vietā Varis Žentiņš (Honda CRX), kurš no uzvarētāja atpalika 2.31 sekundi. Jāpiemin arī, ka šī bija visplašāk pārstāvētā klase, kopā pulcējot 30 dalībniekus.

17 sportisti sacentās pilnpiedziņas klasē (AWD). Tur nepārspēts palika Valts Zvaigzne (Subaru Impreza), aiz sevis atstājot Arti Vicinski (Subaru Impreza) un Aināru Eikertu. Kamēr Vicinskis Zvaigznem piekāpās par 4.02 sekundēm, Eikerts zaudēja 18.27 sekundes.

Klasē RWD ar radzēm uzvarētāja godā Aigars Tīdmanis (BMW 325), FWD ar radzēm ieskaitē uzvarētāja laurus plūca Modris Žentiņš (Honda Civic), bet Artis Vicinskis (Subaru Impreza) bija ātrākais no AWD ar radzēm klases braucējiem.

Tāpat sportisti sacentās Standarta klasē, kur pirmo vietu guva Gatis Otomers (BMW 318), kā arī Dāmu ieskaitē, kur pirmā vieta Neldai Žentiņai (Honda Civic).

Jāatgādina, ka “KTSK Wurth Ziemas kauss 2015/16” sezonā plānoti pieci posmi. Nākamais no tiem risināsies 9. janvārī.