Haralds Šlēgelmilhs – 4 dienas līdz Rally Talsi

“Biju gan televīzijā, gan sniedzu intervijas presei, gan filmējos mūsu ekipāžas ģenerālsponsora Mogo.lv reklāmai”, Haralds Šlēgelmilhs šīs dienas lielāko daļu ir pavadījis, komunicējot ar medijiem un protams – saistībā ar Rally Talsi.

Šodien ir publicēts starta saraksts un Haralds Šlēgelmilhs/Artūrs Pumpurs Rally Talsi startēs kā deviņpadsmitie. Parīt Haralds tiksies ar savu rallija auto Škoda Fabia S2000 un tiks nobraukti arī pirmie kilometri pie tās stūres.

Haralda ekipāža redzama arī piektdienas pēcpusdienā notiekošā Rally Talsi iesildīšanās posma dalībnieku sarakstā. “Rīt kopā ar stūrmani izpētīsim rallija kartes, ātrumposmu izvietojumu, sapratīsim, kad, kur un cikos jābūt”.

Jautāts, vai beidzot ir klāt arī pirmssacenību satraukums, Haralds smejas, ka šodien pirms zobārsta apmeklējuma uztraukums ir bijis daudz lielāks.

“Esmu startējis dažādās trasēs un sacensībās. Bet tāda sajūta, kā pirms Rally Talsi, vēl nekad nav bijusi. Tāda – kā Ziemassvētku vakarā, kad gribas pēc iespējas ātrāk sagaidīt brīdi, kad varēs atvērt dāvanas…” – tā Haralds.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *