Haralds Šlēgelmilhs – 3 dienas pirms Rally Talsi

“Bija doma šodien atpūsties, bet nekas nesanāca”, stāsta Haralds Šlēgelmilhs. “Šodien 333 trasē notika TV3 raidījuma filmēšana, kur es un Okartes Autosporta akadēmijas pilots Emīls Blūms diskutējām par atšķirībām formulā un rallijā, sākot no ekipējuma un beidzot ar to, kurā mašīnā ir vieglāk iekāpt. Domāju, ka raidījums būs izdevies interesants.”

“Mana Rally Talsi mašīna patlaban ir ceļā no Čehijas un rīt es to beidzot satikšu, sajūta kā pirms aklā randiņa -esmu to redzējis tikai šorīt saņemtajā bildē “, priecājas Haralds.

“Satikos ar stūrmani, kopā izpētījām rallija dokumentus, ātrumposmu izvietojumu. Skaidrs, ka stūrmanis rallijam ir sagatavojies labi, nu protams, pilots arī! Mēneša laikā apgūt visu nepieciešamo, lai veiksmīgi startētu rallijā, nemaz nav tik vienkārši. Mums ļoti palīdzēja Andis Neikšāns, paldies arī Raimondam Štrokšam, kurš neliedza savu padomu.”

Laiks, gaidot Rally Talsi,  ir pagājis patiešām ātri un jau rītvakar sākas administratīvā pārbaude un maršruta dokumentu izsniegšana, piektdien – iepazīšanas ar rallija trasi un ppēcpusdienā iesildīšanās ātrumposms, kurā startēs arī Haralds Šlēgelmilhs/Artūrs Pumpurs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *