Haralds Šlēgelmilhs – pēc Rally Talsi noslēguma

Rally Talsi, tikpat neprognozējams un mainīgs kā laika apstākļi sestdien un svētdien, ir noslēdzies. Diemžēl Haraldam Šlēgelmilham viņa pirmais rallijs beidzās 4,6 km pirms Rally Talsi  noslēdzošā ātrumposma finiša.

Haralds Šlēgelmihs – “Rallija kursu esam apguvuši ļoti īsā laikā, šajās dienās piedzīvojuši tik daudz, cik varbūt kāds visas sezonas garumā. Šodien viss bija labi līdz divpadsmitajam ātrumposmam.  Stenogrammā – 80 K3 uz asfalta – likās, būs laba saķere.  Pierakstot trasi nebiju padomājis, ka iepriekšējo mašīnu uz asfalta samestā grants to ir padarījusi slidenu kā ledu, un…vārdu sakot, rallijs mums beidzās ar kūleni. Žēl! Bet laikam tā bija jānotiek, lai būtu ko pārdomāt un izdarīt secinājumus.”

“Vairāki šīs dienas ātrumposmi bija patiešām ātri, tajos zaudējām gana daudz laika, jo mūsu automašīnai maksimālais ātrums ir 165 km/h, ar sesto ātrumu līdz galam. Dažviet nedaudz arī jutāmies kā autokrosā, jo vietās ar mīkstāku ceļa segumu dabūjām braukt pa špūri, tas man atkal bija kaut kas jauns!”, komentē Haralds.

“Ar mašīnu saradu, sajūta labāka, nekā braucot ar N grupas auto. Ja mums vakar Strazdes tramplīnā būtu N grupas mašīna, nez vai pēc lēciena būtu aizbraukuši tālāk.
Tagad man ir pavisam skaidrs,  ka rallijs noteikti nav viegls un vienkāršs sporta veids! ”

Haralda emocijas pēc debijas rallija ir pozitīvas par spīti visiem starpgadījumiem. Arī rallija otrajā dienā prieks par līdzjutēju un skatītāju atbalstu (formulā kas tāds nekad neesot  izjusts!), iegūta arī Nissan Norde specbalva par labāko lēcienu Strazdes tramplīnā.

Uzslava stūrmanim, kurš šodien pēc sava pirmā “vāka”esot izturējies pavisam aukstasinīgi. Haraldam pašam jau ir zināma pieredze šajā jautājumā – savulaik kopā ar Andi Neikšānu, kuru Haralds zin kopš bērnības,  esot gadījies apmest uz jumta žigulīti…

Haralds Šlēgelmilhs atzīst, ka, klausoties kādu stāstām – vienalga kā, bet galvenais, tikt līdz finišam, to īsti nesaprot.  Jo  –  ja jau brauc, tad taču gribas to darīt ātri!
“Āķis ir lūpā. Tagad gribas braukt vēl  un pierādīt, ka  mēs varam aizbraukt līdz galam! “, atzīst Haralds Šlēgelmilhs pēc Rally Talsi.

P.S. Paldies Haraldam par divpadsmit  vēlo vakaru stāstiem, gatavojoties Rally Talsi, un  cerams, ka jau drīz atkal redzēsim viņu rallija trasēs!

Dace Janova, www.4rati.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *