Haralds Šlēgelmilhs – Rally Talsi 1.diena

“Mugura mazliet stīva, bet savādāk viss labi” – ar sava pirmā rallija pirmo dienu ir apmierināts Haralds Šlēgelmilhs, kura lēciens Strazdes tramplīnā lika līdzjutējiem uz mirkli aizturēt elpu.
“Darīju visu tā, kā Andis Neikšāns mācīja – ar 4.ātrumu un pirms tramplīna nedaudz piesēdināt mašīnu, vispār jau bija doma iet pāri ar pilnu…nezinu gan, kur tad būtu piezemējies”, atzīst Haralds. Pēc tramplīna vēl pāris kilometrus braucām un klausījāmies, vai ar mašīnu viss kārtībā.”

“Šodien mums gāja jautri – pirmajā ātrumposmā sagriezāmies, noslāpām, zaudējām kādas 35-40 sekundes, trešajā dopā sākās lietus, arī lēciens Strazdē mazliet izsita no sliedēm un tālāk braucām piesardzīgāk. Piedevām braucot šo ātrumposmu otrreiz, uzreiz pēc starta pazuda bremzes. Lietū sāka svīst ciet logi, protams, nezinājām, kura poga mašīnai jāspiež, lai to novērstu. Pusi no pilsētas ātrumposma braucām bez stenogrammas, toties otrajā reizē šeit finišējām trešie kopvērtējumā, stūrmanis visu nolasīja ļoti labi un arī pats sapratu, kā mašīna vadās uz asfalta. ”

“Arī grants ātrumposmiem nav ne vainas, tikai nevajag griezties apkārt un lietu arī nevajag”, tā Haralds. “Cerams, rīt ies vieglāk, jo domāju – šodien izbaudījām visu, ko vien var!”

Haralds piebilst, ka braukt šodien ir ļoti palīdzējis jūtamais skatītāju atbalsts, tāpat paldies arī izpalīdzīgajiem tiesnešiem un rallija organizatoriem!

Foto (Mārtiņš Vanags) – Haralds Šlēgelmilhs Strazdes tramplīnā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *