Rallijsprints Kalnamuiža atklāj vasaras sezonu

Info: Uldis Hmieļevskis
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Jau šajā nedēļas nogalē – svētdien, 1. maijā – Sieksātē starts tiks dots pirmajam vasaras sezonas rallija pasākumam rallijsprintam „Kalnamuiža 2011“/strong>

Rallijsprinta starts tiks dots svētdien plkst. 12:00 Sieksātes Piena Muzejā. Sacensību uzvarētājs tiks noskaidrots klasiskajos ātrumposmos, kurus sportisti veica arī iepriekšējā gada rallijsprintā, taču šogad tie pagriezti pretējā virzienā. Katru no Vecpils, Pumas un Mežmaļu ātrumposmiem sportisti veiks divas reizes/p>

Rallijsprints „Kalnamuiža” būs Latvijas čempionāta un kausa izcīņas rallijsprintā 3. posms. Uz sacensībām pieteikušās 65 ekipāžas.

ROAD klases braucējiem, kuriem sacensībās galvenais uzdevums ir nobraukt distanci pēc iespējas precīzāk, ir sagatavots ātrumposms, kuru distance būs jāveic divas reizes uz ātrumu. Šie ātrumposmi būs jāveic starplaikā starp 1.un 2.sekciju.

Rallijsprinta centrs atradīsies viesību namā „Kalnamuiža”, kur būs iespējams gan ieturēt gardu maltīti, gan paviesoties Piena muzejā, iepazīties ar piensaimniecības vēsturi Latvijā un, kas zina, pašam pagatavot garšīgu uz rupjmaizes ziežamu sviestu. Savukārt bērni varēs izklaidēties piepūšamajās atrakcijās no „piepusamie.lv”.

Ieeja ātrumposmos rallijsprintā bez maksas. Ar ātrumposmu skatāmāko vietu aprakstiem var iepazīties www.autosport.lv .

Rallijsprintu organizē biedrība „B&K Rallijs” sadarbībā ar „Liepājas Rallija Komandu”. Rallijsprintu atbalsta viesību nams „Kalnamuiža”, Canon IBServiss, ESG Auto, Aizputes, Durbes un Skrundas novads, apsargā SIA „PUMA”/p>

Ātrumposma nosaukums

Ātrumposma garums, km

Pirmās sporta automašīnas starts

Trase slēgta no:

SS 1

Vecpils 1

12,59

12:33

11:30

SS 2

Puma 1

6,87

12:53

11:50

SS 3

Mežmaļi 1

7,01

13:13

12:10

Servisa zona

SS 4

Vecpils 2

12,59

14:58

SS 5

Puma 2

6,87

15:18

SS 6

Mežmaļi 2

7,01

15:38

kopā/

52,94


Skatāmāko vietu apraksts

Rallijsprinta „Kalnamuiža” trasē iekļautie ātrumposmi sagādās prieku gan braucējiem, gan skatītājiem. Rekomendējam sekojošas skatu vietas:

SS 1; 4 VECPILS – Šī ātrumposma nosaukums komentārus neprasa – rallija klasika. Šoreiz izvēlēts virziens no Rokasbirzs uz Rīgas-Liepājas šoseju.
2.31 km no starta – Stroķacs krustojums – ar lielu pienākošo ātrumu ass pagrieziens krustojumā pa kreisi.
5,4 km no starta – pateicoties mežizstrādes darbiem, izveidojusies labi pārskatāma ļoti sarežģītu pagriezienu sērija.
8,04 km no starta – Irbītes ir viegli piebraucams skatu punkts, un priecē ar vairākiem interesantiem līkumiem.

SS 2; 5 PUMA – Skatītājiem var rekomendēt piekļūšanu ātrumposmam no starta puses, kur būs iespējams vērot dažus interesantus pēcstarta pagriezienus.

SS 3; 6 MEŽMAĻI – Šis ceļš regulāri tiek izmantots kā rallija „Kurzeme” testa ātrumposms, un sportisti par to saka tikai to labāko. Interesanta un viegli piebraucama vieta no Rudbāržu puses trases 5,36 kilometrā – pagriezienu sērija ar lielu pienākošo ātrumu, kurai seko ass labais pagrieziens krustojumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *