Feldmanis/Jesse vasaras sezonu atklāj ar uzvaru Kalnamuižas rallijsprintā

Info, foto: Dace Janova (4rati.lv)

Ar Jāņa Feldmaņa/Anrija Jesses uzvaru ir noslēgušās šī gada rallijsprinta vasaras sezonas pirmās sacensības – „Kalnamuiža 2011″.

Svētdien, 1.maijā Sieksātē uz starta stājās vairāk nekā 40 ekipāžas, lai sacenstos nu jau klasiskajos „Kalnamuižas” rallijsprinta ātrumposmos, kas šogad bija pagriezti pretējā virzienā.

Vēsture „Kalnamuižā” atkārtojas ar nelielām izmaiņām – pagājušajā gadā Feldmanis/Jesse te bija pirmie, startējot ar Subaru automašīnu, šogad 4 WD OPEN kausa izcīņā tika braukts un uzvarēts ar Mitsubishi EVO X /p>

Kā atzīst ekipāža, galvenais mērķis, piedaloties šajā rallijsprintā, nebija uzvarēt, bet gan vēlreiz pārliecināties par savu gatavību veiksmīgam startam rallijā „BTA Rally Talsi”, līdz kuram atlicis mazliet mazāk par divām nedēļām.

Tāpēc sportisti bija apmierināti ar iegūto otro vietu sacensībās, tomēr pēc M. Svilim/A. Aizsilniekam piešķirtā soda par nepareizu roteru veikšanu, Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse tika apbalvoti kā rallijsprinta uzvarētāji absolūtajā vērtējumā.

Ekipāžu J.Feldmanis/A.Jesse, kas šobrīd ir otrie ātrākie N4 klasē Latvijas rallija čempionāta 2011.gada sezonas kopvērtējumā, redzēsim trasē jau 14.-15.maijā „BTA Rally Talsi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *