Rallijsprintā Kalnamuiža 2011 ekipāža M.Ķenavs/A.Ķenavs ieņēma godalgoto 2.vietu grupā ar motora tilpumu līdz 1600cm3

Info: Rude Racing

Pirms dažām dienām noslēdzās pirmais vasaras sezonas rallijsprinta pasākums „Kalnamuiža 2011″, kura starts tika dots 1.maijā Sieksātē. Latvijas Republikas čempionāts rallijsprintā sastāv no 7 posmiem un „Kalnamuiža 2011″ bija 3 posms, kurā dalību ņēma liepājnieku ekipāža Mārcis Ķenavs un Armands Ķenavs/p>

Posmā „Kalnamuiža 2011″ ekipāža M.Ķenavs/A.Ķenavs ieņēma godalgoto 2.vietu grupā ar motora tilpumu līdz 1600cm3, līdz ar to M.Ķenavs ir arī izvirzījies LRČ rallijsprinta 1600 grupas kopvērtējuma pirmajā pozīcijā. Šīs bija arī pirmās sacensības kurās Mārcis Ķenavs startēja pēc pieteikšanās O!kartes Autosporta akadēmijā, kuras ietvaros tiek vērtēts viņa sniegums gan trasē, gan ārpus tās.

Sacensības mums iesākās neveiksmīgi, jo saskārāmies ar tehniskām problēmām, kas traucēja uzstādīt konkurētspējīgus rezultātus,” stāsta M.Ķenavs „pirms trešā ātrumposma mūsuprāt mums izdevās atrisināt šīs problēmas, kuru rezultātā izdevās trešo ātrumposmu veikt bez tehniskām problēmām.”

Pēc rallijsprinta pirmajiem trijiem ātrumposmiem M.Ķenavs/A.Ķenavs ierindojās 2. vietā 1600 grupā. Ekipāža bija gatava cīnīties par pirmo vietu, jo no līderiem tā atpalika nieka 10sekundes.

Arī 4 ātrumposmā mūsu ekipāžu vajāja tehniskas problēmas, kuras 5 ātrumposmā kļuva ļoti nopietnas un mēs apsvērām iespēju izstāties, jo dzinēja nespēja attīstīt apgriezienus. Līdz ar to pēc piektā ātrumposma bijām zaudējuši līderim gandrīz 2 minūtes. Vēlreiz pārbaudot auto elektroniku izdevās dzinēju atdzīvināt un veikt 6 ātrumposmu,” tā Mārcis Ķenavs.

Ekipāža M.Ķenavs/A.Ķenavs pārvarējusi piemeklētās problēmas, tik un tā sasniedza labu rezultātu un ierindojās godalgotajā 2.vietā.

Par pašu organizētību un rallijsprinta norisi M.Ķenavs izsakās atzinīgi: „Rallijsprinta ceļi bija viltīgi, ātri, kā arī ar ļoti labu segumu. Organizētība, manuprāt, bija ļoti laba, patika arī rallijsprinta norises grafiks. Mūsu ekipāža no rallijsprinta „Kalnamuiža2011″ aizbrauca apmierināta gan ar ralliju, gan ar iegūtajiem punktiem kopvērtējumā/em>”

Ekipāža izsaka pateicību: „Otaņķu dzirnavnieks”, „Ciprese 1″, „Liepaja Shipyard” kā arī visiem parējiem atbalstītājiem un līdzjutējiem.