Raplas rallijā startēs piecas latviešu ekipāžas

Foto: Karolis Seneckis

Šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. maijā, tiks aizvadīts Igaunijas rallija čempionāta sezonas trešais posms “Rapla Ralli”. Dalību tajā apstiprinājušas 87 ekipāžas, piecas arī no Latvijas.

Raplas pilsētas apkaimē gaidāmās sacensības notiks piektdien un sestdien, pirmās dienas vakarā norisinoties četriem, bet otrajā dienā – vēl astoņiem ātrumposmiem. Šis būs pirmais grants rallijs čempionātā, jo pirmie divi tika aizvadīti ziemas sezonā Otepē un Gulbenē.

Ātrumposmu programma >>

Raplas rallijā nepiedalīsies ukrainis Valērijs Gorbans, kurš ir līderis Igaunijas čempionātā pēc pirmajiem diviem posmiem. Uz starta stāsies tādi spēcīgi piloti kā Vlads Jurkevičs, Rolands Murakass, Prīts Koiks, Gregors Jētss, Kaspars Kasari, Timmu Korge, Martins Absalons, Marguss Murakass un daudzi citi. Starp viena tilta piedziņas braucējiem jāizceļ Tomass Vasks, Raiko Aru, Tāvi Nīnemetss, Roberts Virvess, taču konkurenci viņiem sastādīs arī citi piloti.

No latviešiem cīņā dosies Edijs Bergmanis ar Ivo Pūķi (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Edgars Balodis un Maksims Juzikevičs (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Aleksandrs Jakovļevs un Valērijs Maslovs (“Honda Civic Type-R”), Iļja Zakmans un Estere Zakmane (“Mitsubishi Lancer Evo X”), kā arī Arvis Vecvagars ar Gintu Gaiķi (“Lada VAZ 2105”). Bergmaņa, Baloža un Zakmana ekipāžas sacentīsies EMV5 grupā, Jakovļevs cīnīsies par EMV7 ieskaites punktiem, bet Vecvagars brauks EMV8 vērtējumā.

Dalībnieku saraksts >>