WRC sacīkšu formāts tomēr netiks mainīts

Kļuvis zināms, ka WRC formāts uz nākamo sezonu tomēr netiks mainīts.

Sākotnējā iecere paredzēja, ka ir jāmaina veids, kādā tiek noteikts katra WRC posma uzvarētājs. Čempionāta rīkotāji vēlājās, lai pirmās vietas ieguvējs kļūtu zināms iespējami vēlāk, ideālā variantā pat pēdējā ātrumposmā.

Klātesot Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidentam Žanam Todam, šonedēļ Ženēvā notika WRC Komisijas sēde, kurā pēdējo reizi tika izskatīts jautājums par WRC sacīkšu formātu. Plānu noteikt uzvarētāju pēdējā “Power Stage” ātrumposmā jau septembrī noraidīja FIA Pasaules motoru sporta padome (WMSC), nosakot WRC Komisijai vēlreiz to pārskatīt. Šoreiz sēdē šis plāns neieguva vajadzīgo atbalstu un tālāk netiks virzīts.

WRC promouters Olivers Ciesla apstiprina, ka šī ideja tagad ir atmesta, par ko jūtas sarūgtināts, taču apstiprina, ka vienalga tiks strādāts pie tā, lai turpmāk “Power Stage” ātrumposmi būtu interesantāki.

Zināms arī, ka šobrīd tiek strādāts pie tā, lai ierobežotu rezerves daļu pieejamību “mazajā” servisa parkā, bet ralliju organizatoriem tiks piekodināts vairāk domāt par jauniem un garākiem ātrumposmiem, kuros iespējams vairāk aizraujošu notikumu.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *