“Rally Sweden” atkal notiks Zviedrijā un Norvēģijā

2015. gada pasaules rallija čempionāta otrais posms “Rally Sweden” atkal notiks gan Zviedrijas, gan Norvēģijas teritorijā.

Sezonas otrais posms norisināsies no 12. līdz 15. februārim, tātad no ceturtdienas līdz svētdienai. Jāatgādina, ka šogad sacensību kalendāru nācās pārcelt dienu uz priekšu, jo citādi tas sakrita ar Ziemas Olimpiskajām spēlēm.

Lai gan apvidus, kurā sportisti sacentīsies, būs jau zināms, pirmajā sacensību dienā būs arī jauni ātrumposmi, kas sastādīs aptuveni 20% no šajā dienā veicamās distances.

Kā ierasts, sacensību starts un finišs notiks Zviedrijas pilsētā Karlstadē. Tur risināsies arī ceturtdienas un piektdienas vakara ātrumposmi. Servisa parks savukārt atradīsies Hagforsas lidostā, kur tehnika pavadīs arī nakti.

Piektdien divi ātrumposmi notiks Norvēģija, katrs no kuriem tiks veikts pa divām reizēm. Savukārt vēl viena ātrumposma laikā tiks šķērsota Norvēģijas un Zviedrijas robeža, kur tiks izmantoti jau 2011. gadā lietotie ceļi, tiesa, pretējā virzienā.

Sestdien gaidāmi klasiskie meža ātrumposmi Hagforsas apkaimē. Turpat notiks arī svētdienas ātrumposmi, tostarp “power stage”, kur risināsies cīņa par bonusa punktiem.

Kopumā plānots 21 ātrumposms, ar garumu gandrīz 310 kilometri.

Paralēli “lielajam” rallijam, piektdien un sestdien notiks arī vēsturisko auto sacīkstes.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *