World Rally Championship 2007, Ireland.

Info: Imants Miezis
Foto: www.rallyireland.org

Latvijā jau vairākus gadus ir milzu interese par valsti ar nosaukumu Īrija. Runā dažādi, taču ir daudz lietas, kur nenoliedzami šī valsts ir vairākus gadu desmitus priekšā citām. Ja iet runa par ralliju, un sevišķi WRC, tad ar šo gadu sākas viss pa īstam!

Nebijis notikums Īrijas sporta vēsturē! Šogad no 15. līdz 18. novembrim Īrijā notiks Pasaules Čempionāta 15. posms rallijā. Īru sporta amatpersonas uzsver, ka tas būs lielākais un svarīgākais sporta notikums Īrijā 2007. gadā Lai piesaistītu vairāk skatītājus, rallijs notiks septiņās grāfistēs – Fermanagh, Tyrone, Sligo, Leitrim, Donegal, Cavan un Roscommon. Pasaules Čempionāta 15. posms sāksies 15. novembrī Belfāstā (Stormont Parliament Buildings). Pēc organizātoru domām, pa četrām sacensību dienām, čempionātu noskatīsies 150 tūkstoši skatītāji.

Ir jau zināms sacensību maršruts (skat. karti) – ar zaļo krāsu ir atzīmēta piektdiena, ar sarkano – sestdiena, bet ar zilo – svētdiena.
Visu pārējo informāciju, arī par iespējām no Latvijas doties uz Īriju, ātrumposmu karti, kā arī nofilmētu videoieskatu trasē skatieties portālā latviešiem Īrijā www.baltic-ireland.eu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *