Ford un Subaru gatavi Vācijas rallijam

Info: www.rally-live.com
Foto: www.rallye-info.com

Pēc ilgāka pārtraukuma pasaules rallija čempionāts atgriežas uz asfalta, jo nākamais posms no 17.-19. augustam norisināsies Vācijā. Pēdējos trīs WRC grants posmus ir triumfējis „Ford” komandas pilots Gronholms, bet pati „Ford” komanda tika pie divām dubultuzvarām, kas viņiem kopvērtējumā ļāva savu pārsvaru pār galvenajiem konkurentiem palielināt līdz 40 punktiem.

Gronholms Vācijas rallijā līdz šim ir startējis piecas reizes un četras reizes viņš ir kāpis uz goda pjedestālu. Uz augstākā pakāpiena viņam vēl nav izdevies kāpt, jo allaž ātrāks par viņu šajos viltīgajos ceļos ir bijis neviens cits kā Loebs.
“Šis būs viens no grūtākajiem sezonas posmiem, jo sacensību ātrumposmi ir diezgan sarežģīti,” saka Gronholms. „Apdzīt Loebu šeit ir grūti, tāpēc ceru, ka beidzot man tas izdosies.”

Otrs „Ford” komandas pilots Hirvonens pirms gaidāmā Vācijas rallija atzīst, ka jaunais „Ford Focus RS WRC 07″ modelis ir kļuvis daudz konkurētspējīgāks par iepriekšējo.

„Ja es te izcīnīšu trešo vietu, tad šis panākums man būs tas pats, kas uzvara. Ceļi šeit ir ātri un šauri, tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem un piesardzīgiem. Mūsu aizvadītie testu braucieni ir parādījuši, ka mašīna ir kļuvusi daudz spēcīgāka un stabilāka.”

Arī „Subaru” komanda uz šo ralliju raugās ar lielu optimismu, jo, kā ir atzinuši paši piloti, jaunais „Impreza WRC2007″ modelis ir daudz konkurētspējīgāks par iepriekšējo.

„Pēc aizvadītajiem testiem visi trīs komandas piloti atzina, ka jaunais „Subaru Impreza WRC2007″ modelis ir daudz ātrāks un spēcīgāks. Ņemot vērā šo aspektu, komandas galvenais uzdevums šajā rallijā ir izcīnīt punktus ar visām trim ekipāžām,” saka komandas šefs Ričards Teilors.

„Subaru” komandai Vācijas rallijs solās būt vēl grūtāks, jo šīs būs komandas pirmās asfalta sacensības, kurās viņi izmantos „BFGoodrich” riepas, tāpēc būs interesanti paskatīties, vai vasaras periodā aizvadītie testu braucieni sniegs vēlamo rezultātu.

Atgādināsim, ka pasaules čempionāta kopvērtējumā Gronholma pārsvars pār Loebu ir sasniedzis 13 punktus, bet „Ford” komandas pārsvars pār „Citroen” vienību ir pieaudzis jau līdz 40 punktiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *