“Volkswagen” prezentē jauno WRC auto un tā krāsojumu

Pašreizējie WRC čempioni “Volkswagen Motorsport” ceturtdien Volfsburgā prezentēja uzlaboto 2015. gada “Volkswagen Polo R WRC” automašīnu, kam turklāt ir arī jauns krāsojums.

Lai gan lielā mērā mašīnas aprises palikušas līdzīgas, ja neskaita lielāku aizmugurējo antispārnu, daudz kas uzlabots zem virsbūves, tostarp motors un transmisija, kā arī ātrumkārba. Komanda apgalvo, ka aptuveni 75% no auto, kas uzvarēja čempionātā pēdējās divās sezonās, ir veiktas izmaiņas.

Ar uzlaboto “Volkswagen Polo R WRC” komanda startēs jau sezonas pirmajā posmā Montekarlo rallijā, kur uz starta izies visi trīs pērnā gada ātrākie piloti WRC čempionātā – Sebastjans Ožjē, Jari-Mati Latvala un Andreass Mikelsens. Tiesa, Mikelsens uzlaboto modeli saņems tikai uz ceturto sezonas posmu, kas notiks Portugālē.

“Ar optimismu uzskatu, ka jaunā mašīna piedzīvos tikpat labu sākumu kā tās priekšgājēja,” stāsta divkārtējais WRC čempions Ožjē. “Esam veikuši daudzus testus un mēs braucēji ļoti cieši sadarbojāmies ar inženieriem. Esam ielikuši lielas pūles, lai attīstītu jauno hidraulisko stūres pārslēgu sistēmu ātrumkārbai, kas parāda tiešām lielu progresu. Ar nepacietību gaidu jaunu sezonu, kad varēsim paskatīties, kā spējam konkurēt ar pārējām komandām.”

Gan Ožjē, gan Latvala atzīst, ka šis auto pavisam noteikti ir ātrāks nekā tas, ar ko tika izcīnītas dominējošas uzvaras 2014. gadā. Līdz ar to nākas gaidīt, ko ziemas laikā būs paveikuši konkurenti.

Galerija ar jauno 2015. gada “Volkswagen Polo R WRC”:

Info: autosport.com
Foto: autoevolution.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *