Lēbs ātrākais Montekarlo rallija “shakedown” sesijā

Lai gan ir pagājis jau vairāk nekā gads kopš Sebastjana Lēba pēdējām WRC sacensībām, tieši viņš bija ātrākais treniņbraucienos pirms 2015. gada sezonas pirmā posma Montekarlo rallija.

Lēbs pamatoti tiek dēvēts par “Montekarlo rallija karali”, jo šajās leģendārajās autosacīkstēs spējis uzvarēt septiņas reizes. “Citroen” komandai viņš palīdzēs cīnīties par uzvaru arī šogad, lai gan pagaidām tas ir vienīgais WRC posms, kurā Lēbs šogad gatavojas piedalīties.

“Shakedown” sesija jeb treniņbraucieni notika 3.52 km garajā “Chateauvieux” ātrumposmā un Lēbs tajā izrādījās ātrākais. Labāko rezultātu 40 gadus vecais francūzis uzrādīja pirmajā no pieciem mēģinājumiem.

Lēba komandas biedrs Kriss Mīke ieņēma otro vietu, zaudējot 0.4 sekundes, kamēr pašreizējais pasaules čempions Sebastjans Ožjē no “Volkswagen” vienības ierindojās trešajā pozīcijā un Lēbam zaudēja 1.1 sekundi. Arī Mīke veica piecus braucienus, kamēr Ožjē iztika ar trim mēģinājumiem.

Trases pierakstīšanas laikā laikapstākļi trasē bija ļoti mainīgi, līdz ar to nav zināms, kas sportistus sagaidīs sacensībās.

Pirmie divi ātrumposmi Montekarlo rallijā paredzēti jau šovakar.

Montekarlo rallija “shakedown”:

1. Sebastien Loeb (Citroen), 2:21.0
2. Kris Meeke (Citroen), +0.4
3. Sebastien Ogier (Volkswagen), +1.1
4. Andreas Mikkelsen (Volkswagen), +1.2
5. Robert Kubica (Ford), +1.3
6. Elfyn Evans (Ford), +1.4
7. Mads Ostberg (Citroen), +1.8
8. Sebastien Chardonnet (Citroen), +3.7
9. Thierry Neuville (Hyundai), +3.9
= Dani Sordo (Hyundai), +3.9

Info: wrc.com
Foto: eurosport.fr

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *