Pasaules rallija čempionāta pēdējais posms tika aizvadīts Lielbritānijā. Piedāvājam atskatu uz galvenajiem notikumiem visos 23 šo sacensību ātrumposmos.

Jau vēstīts, ka pēdējā posmā uzvarēja “Volkswagen” pilots Sebastjans Ožjē, kurš jau pirms tam bija nodrošinājis sev 2014. gada WRC čempiona titulu. Lielākie konkurenti, komandas biedru Andreass Mikelsens un Jari-Mati Latvala, šoreiz avarēja, ļaujot Ožjē triumfēt ar iespaidīgu pārsvarsu. Tas gan neliedza Latvalam saglabāt otro, bet Mikelsenam – trešo vietu sezonas kopvērtējumā.

Otro vietu savās WRC atvadu sacensībās izcīnīja “M-Sport” pilots Miko Hirvonens, kurš tādā veidā sezonu pabeidzis ceturtajā vietā kopvērtējumā un šogad bijis labākais no tiem braucējiem, kas nepārstāv “Volkswagen”. Sīvā cīņā, tomēr ar ne pārāk veiksmīgiem notikumiem pēdējā dienā, trešo vietu guva “Citroen” pilots Madss Ostbergs.

Par čempioniem komandu ieskaitē šogad kļuva “Volkswagen”, bet otro vietu izcīnīja “Citroen”, pārspējot “M-Sport” un “Hyundai”, kas aizvadīja atgriešanās sezonu pasaules čempionātā.

2015. gada sezona sāksies jau pēc nedaudz vairāk nekā diviem mēnešiem, kad 22. janvārī startēs Montekarlo rallijs.