“Citroen” patur sastāvā Krisu Mīki, otru pilotu nosauks vēlāk

Pasaules rallija čempionāta komanda “Citroen” sastāvā uz 2015. gada sezonu paturējusi Krisu Mīki, kamēr otru pilotu gatavojas paziņot tuvākajā laikā.

35 gadus vecais ziemeļīrs pirmās divas WRC sacīkstes kopā ar “Citroen” aizvadīja jau 2013. gadā, bet šogad veica pilnu sezonu. Montekarlo rallijā, kā arī Argentīnas, Somijas un Francijas posmos Mīkem izdevās kāpt uz pjedestāla, un tāpat viņš sevi pierādīja kādu laiku spējot atrasties Vācijas un Austrālijas ralliju vadībā. Bija arī posmi, kuros punktus neizdevās gūt, bet sezonas kopvērtējumā Mīke ierindojās septītajā vietā.

“Kad izvēlējāmies Mīki šai sezonai, uzņēmāmies zināmu risku,” stāsta “Citroen” komandas vadītājs Īvs Matons. “Tomēr ar katru sacīksti viņš progresēja un kļuva par pilnvērtīgu pilotu. Lielākais pagrieziena punkts bija šī gada Somijas rallijs. Tur viņš ieradās ar pareizo pieejo. Viņš spēja iekrāt pieredzi sezonas laikā un parādīja, ka viņam ir ne tikai labs temps vien. Viņš spēja arī nepieciešamības gadījumā būt pacietīgs! Kriss ir konkurētspējīgs uz visiem segumiem, gan asfalta, gan grants. Tas ir liels papildinājums “Citroen” komandai.”

Otrs “Citroen” pilots šogad bija Madss Ostbergs, kurš turklāt sezonu pabeidza labāk par Mīki – piektajā vietā. Norvēģis bija ļoti ātrs vairākos posmos, gūstot pjedestālus Zviedrijā, Portugālē, Itālijā un arī sezonas noslēguma sacensībās Lielbritānijā, tomēr citos rallijos demonstrēja nepietiekami labu ātrumu. Nav zināms, vai viņš saglabās vietu komandā. Galīgais lēmums varētu sekot nākošnedēļ.

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *