Tanaks cer uz augstu rezultātu Zviedrijas WRC posmā

Igauņu rallists Ots Tanaks uzskata, ka jaunie starta pozīciju nosacījumi, kas stājušies spēkā šogad, varētu palīdzēt viņam parādīt labus rezultātus pasaules čempionāta otrajā posmā Zviedrijā.

Zviedrijas rallijā braucēji startēs tādā secībā, kādā šobrīd atrodas čempionāta kopvērtējumā. Tā kā Tanaks pirmajā posmā punktus neguva, viņam būs izdevīga starta vieta gan piektdienas, gan sestdienas ātrumposmiem. Jau pērn viņš šeit bija ļoti ātrs, izcīnot piekto vietu.

“Pagājušajā gadā mums bija izdevīga starta pozīcija sacensību pirmajai dienai,” stāsta Tanaks. “Šogad mums būs laba starta vieta divām dienām. Turklāt zinu, ka mašīna ir ātra, par to šaubu nav. Pirms rallija nepieciešams aizvadīt pietiekai daudz testus, lai iegūtu nepieciešamo sajūtu un pēc tam darīt visu iesējamo.”

Zviedrijas rallijs notiks no 12. līdz 15. februārim.

Sezonas pirmajā posmā Montekarlo rallijā “M-Sport” komandas braucējs cīnījās par pjedestālu un bija patiesi ātrs, vienubrīd pat ieņemot trešo vietu, taču piedzīvoja avāriju. Rezultātā sacīksti gan izdevās turpināt, tomēr zaudētā laika dēļ nācās samierināties ar 18. vietu.

“Nebija tā, ka es brauktu ar gāzes pedāli grīdā,” notikušo atceras Tanaks. “Plāns bija vienkārši nobraukt līdz galam un biju sasniedzis atzīstamu ritmu. Diemžēl šis viens moments lika izlidot no trases. Bijām devušies uz Montekarlo ralliju, lai gūtu pieredzei un domāju, ka saņēmām ļoti grūtu pieredzi. Tomēr esmu pārliecināts, ka nākotnei tā noderēs un nākošreiz būsim daudz spēcīgāki.”

Info un foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *