ASRT komanda uz “Rally Liepāja” dodas ar piecām ekipāžām

Šajās brīvdienās Liepājā startēs Eiropas rallija čempionāta (ERČ) otrais posms, kā arī 2. un 3. Latvijas rallija čempionāta (LRČ) posms. Pavisam kopā Liepājas ERČ posmam dalību apstiprinājusi 51 ekipāža, bet LRČ čempionātam pieteikušās 34 ekipāžas.

Šo visu braucēju vidū kārtējo reizi kuplā skaitā uz starta izies ASRT rallija komanda, kura startēs ar piecām ekipāžām. Ar ERČ labākajiem braucējiem sacentīsies Sīms Plangi (Mitsubishi Evo X) un Petrs Turkins (Citroen DS3), bet LRČ čempionātā par punktiem cīnīsies jau pieminētais Plangi, Karls Martins Volvers (Peugeot 208 R2), Sergejs Popovs (Mitsubishi Evo X) un Elmārs Brunovskis (Mitsubishi Evo X).

Kopumā komandai šis Latvijā būs jau trešais rallijs īsā periodā. Līdz šim ekipāžai gājis ļoti labi, jo Rallijā Sarma uzvaru izcīnīja Plangi, bet jaunais un talantīgais Volvers gan Alūksnes rallijsprintā (2.vieta 2WD klasē), gan Sarmas rallijā (2.vieta 2WD klasē) apliecināja, ka ir gatavs katrā rallijā cīnīties par uzvaru savā klasē.

Arī ASRT komanda ir apmierināta ar jaunās sezonas sākumu, kā arī tai ir liels prieks par Volveru, kurš lieliski pilda komandas uzdevumus un kurš ar katru ralliju kļūst ātrāks.

Nesen Liepājas ERČ posma organizatori publicēja ERČ dalībnieku starta numurus. Plangi tika piešķirts 18.starta numurs, bet Turkinam – 48. Taču īstā starta secība tiks paziņota pēc kvalifikācijas braucieniem, kad ātrākie braucēji izvēlēsies starta pozīcijas pirmajai dienai.

Kā pirms rallija atzina Plangi, tad „mans mērķis Liepājas ERČ rallijā ir vienkāršs – sasniegt finišu un uzrādīt labu ātrumu.”

Piektdien ERČ dalībniekiem būs jāaizvada Shakedown pēc kura ātrākie braucēji izvēlēsies starta pozīcijas pirmajai dienai, kurā braucējus sagaida pieci posmi, no kuriem divi notiks diennakts tumšajā laikā. Svētdien braucējiem būs jāveic atlikušie septiņi posmi. Kopā divās dienās sportistus sagaida 12 ātrumposmi ar kopējo garumu vairāk par 200 kilometriem.

Teksts: ASRT
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *