Grjazins: “2016. gadā plānoju startēt ERC ar R5 klases auto”

Zem Latvijas karoga braucošais krievu rallija pilots Vasīlijs Grjazins, gatavojoties šonedēļ gaidāmajam Eiropas čempionāta (ERC) posmam “Rally Liepāja”, izklāstījis savus nākotnes plānus un ieceres.

Ja vēl iepriekšējās sezonas pirmajā pusē Grjazins ERC trasēs bija redzams ar jaudīgo “Ford Fiesta S2000” auto, šogad sportists šķietami spēris soli atpakaļ un visu sezonu plānojis braukt ar priekšējās piedziņas “Peugeot 208 R2”. Tomēr viņa ambīcijas ir gana lielas.

“Mans mērķis ir uzvarēt ERC Junioru čempionātā un iegūt galveno balvu,” stāsta Grjazins. “2016. gadā plānoju startēt ERC jau ar R5 klases mašīnu. Tāpēc šajā gadā, bez šaubām, mēģināšu parādīt sevi no vislabākās puses.”

“Sports Racing Technologies” komandas braucējam pērn “Rally Liepāja” izdevās izcīnīt augsto otro vietu kopējā ieskaitē. Šogad viņš cīnīsies par uzvaru ERC Junior vērtējumā un Grjazinam piešķirts 32. starta numurs.

“Šogad ceļi, kā vienmēr Liepājā, būs jauki un izaicinoši,” atzīst Grjazins. “Dažviet tie būs ļoti ātri, dažviet tehniski, taču precīzam būs jābūt ik mirkli. Šeit nedrīkst zaudēt savu koncentrēšanos kaut uz vienu sekundi, jo tādā gadījumā uzreiz attapsies kupenā. Šajā rallijā vienmēr ir sniegs un ledus. Organizatori ir ļoti pieredzējuši, tāpēc šis posms sagatavots ļoti labi. Man ļoti patīk Latvijas ceļi!”

Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *