Latvieši izcīna augsto 8. vietu Montekarlo vēsturisko auto rallijā

Ar izcīnītu augsto astoto vietu absolūtajā ieskaitē Montekarlo vēsturisko auto ralliju noslēgusi latviešu Agra Staņēviča un Jāņa Kirkovalda ekipāža.

Staņēvičs/Kirkovals, kuri brauca ar “Lada 1500S” auto, savā klasē izcīnīja piekto vietu, finišējot 198 punktus aiz pasaules rallija čempiona Sebastjana Lēba stūrmaņa Daniela Elenas, kurš šajā sacīkstē iejutās pilota lomā. Elena Montekarlo vēsturisko auto rallijā startēja ar “Volkswagen Golf GTI”, izcīnot septīto vietu absolūti un ceturto savā klasē.

Sportistiem kopumā bija jāveic 14 ātrumposmi, bet par sacensību uzvarētājiem kļuva itāļu ekipāža Pjero Lorenco Zanči/Džovanni Agneze, kuri cīņā devās ar “Volkswagen Golf GTI” automašīnu.

Izcīnot devīto vietu klasē un 36. vietu absolūtajā vērtējumā, finišēja Latvijas pārstāvji Jurijs Lisenko un Viktors Poļakovs ar “BMW 320”. Savukārt 57. vietā krievu braucējs Oļegs Borisovs, kura stūrmanis bija latvietis Edgars Svencis. Viņi startēja ar “GAZ Volga M21”.

199. vietā Montekarlo seno auto ralliju pabeidza Kārlis Miķelsons un Normunds Vuguls, kuru “Jaguar XK 140 Coupe” piemeklēja arī tehniskas problēmas.