„Subaru” cer uz veiksmīgu gadu

Info: crash.net
Foto: swrt.com

„Subaru” rallija komandas šefs Ričards Teilors ir paziņojis, ka šogad „Subaru” modelis būs jau daudz konkurētspējīgāks, un tas komandai ļaus cīnīties par uzvarām.

Atgādināsim, ka 2007.gads „Subaru” komandai bija ļoti neveiksmīgs, jo komanda ražotāju ieskaitē izcīnīja tikai 87 punktus. Lai arī tas bija pietiekoši, lai izcīnītu trešo vietu, atstarpe līdz otrajai vietai bija pārāk liela, jo otrās vietas ieguvēji „Citroen” no „Subaru” bija atrāvušies gandrīz par 100 punktiem. Ļoti bieži komandu vajāja tehniskas problēmas – pārsisti radiatori, salauzti amortizatori, problēmas ar ātrumkārbām, muļķīgas avārijas un citas likstas. Taču tas ir saprotami, jo ir grūti ar jaunu mašīnu uzreiz sasniegt labus rezultātus. Taču brīžiem likās, ka neveiksmju jau ir pārāk daudz.

„Kopumā mums 2007.gada sezona bija ļoti slikta,” saka Teilors. „Mēs nesasniedzām tos rezultātus, uz kuriem cerējām pirms šīs sezonas. Ja paskatāmies no otras puses, tad mēs esam daudz ko iemācījušies, un tas mums 2008.gada sezonā ļaus būt daudz labākiem un konkurētspējīgiem. Protams, ir grūti cīnīties ar „Ford” un „Citroen” komandām, taču mēs centīsimies, jo tas ir mūsu darbs un tas ir jādara.”

Uz jautājumu, kad rallijā varētu parādīties jau jaunais „Subaru Impreza” modelis, Teilors atbildi vēl nezināja.

„Tagad mums ir jāgaida, kamēr tiks veikti pirmie testu braucieni ar jauno modeli. Progress darbā pie jaunā modeļa ir milzīgs, tāpēc ceru, ka mēs virzāmies pareizajā virzienā. Mašīna izskatās ļoti, ļoti labi, un viss pagaidām iet, kā plānots. Taču tas, ka tā būs ātra testos,vēl nenozīmē, ka arī sacensībās mums būs labi rezultāti. Turpināsim strādāt un cerēsim uz to labāko.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *