Martins atgriežas Subaru komandā

Info: rally-live.com
Foto: rallye-info.com

Bijušais „Subaru World Rally Team” pilots Marko Martins ir kļuvis par šīs komandas oficiālo testu braucēju, kas tagad „Subaru” komandai palīdzēs labāk sagatavot jauno modeli.

32 gadus vecais igauņu sportists, kurš 15. un 16. decembrī Itālijā, Boloņas auto izstādes laikā ar „Impreza WRC” uzvarēja rallijsprintā „Bettega Memorial Rallysprint”, ir parakstījis ar „Subaru” komandu līgumu uz vienu gadu.

„Priekš manis tas ir liels izaicinājums,” saka Martins. „Ir patīkami atgriezties komandā, kurā es sāku braukt, un palīdzēt tai tagad attīstīties. Esmu pārliecināts, ka komanda ir daudz savādāka nekā 2001.gadā, taču krāsa gan paliek vecā labā. Būs grūti izprast mašīnu un saprasties ar komandas inženieriem, taču ceru, ka mums izdosies saprasties un mēs spēsim sastrādāties.”

„Protams, tā ir arī liela atbildība. Es zinu, ka jaunā mašīna būs daudz konkurētspējīgāka, tāpēc tagad man tā ir jāpalīdz pilnveidot. Tāpēc arī es esmu šeit, lai strādātu un palīdzētu savai komandai.”

Arī „Subaru” komandas šefs Ričards Teilors ir priecīgs, ka Martins nolēma atgriezties un palīdzēt viņiem.

„Esam priecīgi, ka piecu WRC ralliju uzvarētājs un pieredzējis pilots ir atgriezies mūsu komandā, lai palīdzētu mums attīstīties un sasniegt labus rezultātus nākotnē. Ir prieks atsākt sadarbību ar Martinu, un ceram, ka tā būs ļoti ilga.”

Atgādināsim, ka Martins savas WRC karjerā aizvadīja 86 rallijus, no kuriem piecas reizes izcīnīja uzvaras, 18 reizes kāpa uz goda pjedestāla, kā arī nopelnīja 207 ieskaites punktus. Viņa pēdējais WRC rallijs tika aizvadīts 2005.gadā Lielbritānijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *