Galli pārstāvēs „Stobart” vienību

Info: autosport.com
Foto: rallypictureart.com

Ir kļuvis zināms, ka itāļu rallija braucējs Džidži Galli nākamajā sezonā pārstāvēs „Stobart” komandu, aizvietojot somu sportistu Jari-Mati Latvalu.

Sākotnēji 2007.gada sākumā Galli parakstīja līgumu ar „Aimont Racing Team”, kas nozīmēja to, ka itāļu sportists piedalīsies 8 WRC posmos šīs komandas sastāvā, taču laikam ritot, komanda pēkšņi paziņoja, ka tai ir problēmas ar finansēm, kā rezultātā no plānotajiem astoņiem rallijiem Galli startēja tikai četros. Šajos četros posmos viņš spēja izcīnīt piecus punktus, kur augstākā – sestā vieta tika sasniegta Norvēģijas rallijā. Ir zināms, ka Galli šogad piedalīsies un cīnīsies par punktiem visos šīs sezonas rallijos, bet Henings Solbergs un Metjū Vilsons visus WRC posmus nebrauks.

Priecīgs par līguma parakstīšanu ir komandas šefs Malkolms Vilsons, kurš cer, ka Galli lielā pieredze ļaus „Stobart” komandai pacīnīties par augstām vietām. „Latvala aizgāja uz lielo „Ford” komandu, tāpēc viņa vietu tagad ieņems itāļu braucējs Galli,” saka komandas šefs Vilsons. „Viņš ir ļoti pieredzējis un gudrs pilots, tāpēc ļoti ceram, ka viņa pieredze mums noderēs.” Interesanti, ka Montekarlo rallijā „Stobart” komanda brauks ar veselām četrām mašīnām, jo bez jau esošajiem pilotiem ceturtā pilota loma tiks uzticēta beļģu lielmeistaram Fransuā Duālam.

Atgādināsim, ka Galli savu pirmo ralliju ir aizvadījis 1998.gadā, piedaloties Sanremo rallijā. Viņš ir braucis „Bozian Racing”, un „Mitsubishi” komandās, bet tagad kārta ir pienākusi „Stobart” komandai. Savas karjeras laikā Galli ir aizvadījis 57 WRC rallijus, kur tikai vienu reizi viņam izdevās kāpt uz goda pjedestāla. Vēl Galli ir izdevies izcīnīt deviņas uzvaras atsevišķos posmos, un kopā viņam ir izdevies nopelnīt 39 ieskaites punktus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *