Spānijas WRC posmā pēc pirmās dienas pārliecinošā vadībā Citroen

Info: ewrc.cz
Foto: rallye-info.com

Šodien Spānijā tika aizvadīta pirmā rallija diena, pēc kuras par pārliecinošu līderi kļuvis „Citroen” komandas braucējs Sebastians Loebs. Otrais ir viņa komandas biedrs Dani Sordo, bet trešais – Fransuā Duvāls.

Šodien pilotiem nācās aizvadīt pirmos sešus posmus. Jau ar pirmajiem kilometriem Loebs apliecināja, ka šeit viņš jūtas ļoti labi. Pēc pirmā dopa viņš par 1,5 sekundēm apsteidza Sordo, bet par 7,0 Duvālu. Viņa galvenais konkurents Miko Hirvonens Loebam zaudēja 7,2 sekundes un ierindojās ceturtā vietā. Piekto un sesto vietu pēc pirmā posma ieņēma Mikelsens un Urmo Āva.

Arī nākamajos divos posmos uzvarēja Loebs, tādejādi palielinot savu pārsvaru pār Sordo līdz 7,5 sekundēm. Kā trešais pēc pirmajiem trijiem posmiem bija Duvāls, kurš franču sportistam zaudēja 23,6 sekundes.

Pēc servisa parka piloti atkal devās jau no rīta veiktajos ātrumposmus. Ceturtajā posmā ātrākais bija Loebs, kurš par 1,3 sekundi apsteidza Sordo. Trešais palika Hirvonens, bet ceturtais Duvāls.

Arī pēdējos šīs dienas posmos nekas nemainījās, un pārliecinoši pirmais bija Loebs, kurš dienas beigās savu pārsvaru pār Sordo palielināja līdz 15,8 sekundēm. “Laba diena šodien. Nekādu problēmu ar mašīnu, arī rezultāti labi,” tā pēc sestā posma teica Loebs.

Trešais pēc pirmās dienas ir Ford komandas pilots Fransuā Duvāls, kamēr Miko Hirvonens ir ceturtais.

Spānijas rallija pirmās dienas rezultāti:

  1. S.Loeb 1:10:11.5
  2. D.Sordo +15.8
  3. F.Duvāls +41.3
  4. M.Hirvonens +44.1
  5. P.Solbergs +1:47.5
  6. U.Āva +2:01.2
  7. J.M.Latvala +2:04.4
  8. K.Atkinsons +2:13.4

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *