Loebs uzvar Spānijā

Info: rallyracc.com

Par WRC Spānijas rallija uzvarētāju vakar tika kronēts „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kurš par 24,9 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Daniju Sordo. Trešais palika Miko Hirvonens.

Arī pēc otrās rallija dienas Spānijas rallija vadību saglabāja Loebs, kurš par 27 sekundēm apdzina savu komandas biedru. Trešais pēc otrās dienas bija beļģu autobraucējs Fransuā Duvāls.

Pēdējā dienā sportistiem bija jāaizvada seši ātrumposmi, pēc kuriem tad arī noskaidrojās ātrākais braucējs. Dienas pirmajā posmā uzvarēja Duvāls, bet otrajā jau ātrākais bija Loebs. Kad līdz rallija beigām bija atlikuši četri dopi, Duvāls par 22 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Miko Hirvonenu, taču tad sekoja komandas pavēle samazināt ātrumu, ļaujot trešajā vietā izvirzīties Hirvonenam.

16.dopā uzvarēja Hirvonens, kurš par astoņām sekundēm apdzina Duvālu. Nākošajā ātrumposmā somu sportists Duvālu apdzina jau par 20 sekundēm, tādejādi izvirzoties trešajā vietā, jo pirmās divas vietas praktiski bija jau noskaidrotas.

Pēdējā posmā uzvarēja Hirvonens, taču tas neko neietekmēja un savu ceturto uzvaru Spānijā izcīnīja Loebs, kurš tagad kopvērtējumā par 12 punktiem apsteidz Hirvonenu. Neveiksmīgi šis rallijs beidzās igauņu braucējam Āvam, kurš vēl sešpadsmitajā dopā kopvērtējumā bija piektajā vietā, taču tad viņa „Citroen” automašīnai radās tehnisks defekts un rallijs igauņu sportistam bija beidzies.

Nākamais WRC posms jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Loeba dzimtenē Francijā.