Loebs: esam soli tuvāk čempiona titulam

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

Pēc Spānijas WRC posma rallija uzvarētājs Sebastians Loebs bija gandarīts par izcīnīto uzvaru, kamēr trešās vietas ieguvējs Miko Hirvonens pateicās savam komandas biedram Fransu Duvālam.

Svētdien savu kārtējo uzvaru uz asfalta seguma izcīnīja Loebs, kurš par 24,9 sekundēm apsteidza savu komandas biedru Daniju Sordo. Trešais Spānijā palika Miko Hirvonens.

„Tas laikam nevienam nebūs pārsteigums, taču esmu apmierināts ar šo uzvaru,” pēc sava triumfa žurnālistiem teica Sebastians Loebs. „Vietām trase bija šaura un nelīdzena. Braucām piesardzīgi un kļūdas nepieļāvām. Visas nedēļas garumā mūsu „Citroen C4″ modelim nebija nekādu tehnisku problēmu, tāpēc tagad esam soli tuvāk čempiona titulam gan pilotu, gan konstruktoru kausa ieskaitē.”

„Šī ir mūsu trešā sudraba medaļa mājas rallijā un trešo reiz „Citroen” šeit izcīna dubultuzvaru,” saka otrās vietas ieguvējs Danijs Sordo. „Labprāt kādu dienu arī uzvarētu šajā rallijā, taču arī šodien esmu apmierināts ar sasniegto rezultātu. Šī bija lieliska nedēļas nogale. Mūsu mašīna bija lieliska no starta līdz finišam, tāpēc jāpasaka liels paldies mūsu komandas mehāniķiem.”

„Šis nav tas veids, kādā gribēju kāpt uz goda pjedestāla, tāpēc lielu paldies jāsaka manam komandas biedram Duvālam,” pēc finiša saka Miko Hirvonens. „Viņš bija īsts komandas biedrs, kurš palīdzēja man kopvērtējumā tikt pie vērtīgiem punktiem. Uzvarēt čempionāta kopvērtējumā būs ļoti grūti, taču es mēģināšu.”

„Komanda man piespieda atdot trešo vietu Hirvonenam, taču, neskatoties uz to, aizvadīju lielisku nedēļas nogali,” saka Fransuā Duvāls. „Esmu laimīgs atgriezties „Ford” komandā. Nepieļāvu nekādas kļūdas, tāpēc uz nākošo ralliju būšu vēl konkurētspējīgāks. Korsikā braukšu, cik ātri vien varēšu.”

Kopvērtējums:

1.

S.Loebs

96

2.

M.Hirvonens

84

3.

D.Sordo

59

4.

K.Atkinsons

42

5.

J.M.Latvala

37

6.

P.Solbergs

36

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *