Rovanpera pārspēj Evansu treniņsacensībās Somijā

Foto: Toyota Gazoo Racing WRT

Gatavojoties pasaules rallija čempionāta posmam “Rally Finland”, vairāki WRC piloti šodien Somijā aizvadīja vietējā mēroga sacensības. Dubultuzvaru sasniedza “Toyota” komanda, pirmo vietu izcīnot Kallem Rovanperam.

“HYAcenter Ralli” nebija Somijas čempionāta posms, un sacensības notika vienu dienu. Tamperes apkaimē dalībnieki veica astoņus grants ātrumposmus, kuru kopējais garums sastādīja 71.6 kilometrus. Kopumā uz starta izgāja vairāk par 70 ekipāžām, ieskaitot pasaules čempionāta dalībniekus Kalli Rovanperu, Elfinu Evansu un Pjēru Luī Lubē.

Rovanpera slidenajos apstākļos bija ātrākais piecos ātrumposmos, bet rallija kopvērtējumā atradās vadībā no pirmā līdz pēdējam dopam. Trīs reizes labāko rezultātu uzrādīja otrs “Toyota” rūpnīcas pilots Evanss, finišā piekāpjoties par 11 sekundēm. Viņi uz starta izgāja ar “Toyota GR Yaris Rally1” automašīnām.

Trešās vietas ieguvējs Rope Korhonens startēja ar “Volkswagen Polo GTI R5” un finišā no uzvarētāja atpalika vairāk par trim ar pusi minūtēm.

“M-Sport” komandas pārstāvis Lubē ar “Ford Puma Rally1” sākotnēji ierindojās trešajā pozīcijā, bet ceturtajā ātrumposmā neizgāja uz starta. Pēc tam viņš ralliju turpināja un finišā sasniedza desmito rezultātu.

“HYAcenter Ralli” rezultāti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *