Kruņola pārliecinošs līderis Romas rallijā, Lukjaņukam neveiksme

Foto: FIA ERC

Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally di Roma Capitale” aizvadīta pirmā pilnā sacensību diena, pēc kuras pārliecinošā līderpozīcijā ir mājinieks Andreā Kruņola. Tikmēr Alekseju Lukjaņuku atgriešanās sacīkstē piemeklēja neveiksme.

Šodien ERC sestā posma dalībnieki veica sešus ātrumposmus. Jau vēstījām, ka ceturtajā dopā avarēja Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kuru mašīna pēc negadījuma apgāzās uz jumta. Sportistu veselībai viss kārtībā, bet rallijs beidzies priekšlaicīgi. Pirms tam latvieši atradās desmitajā pozīcijā.

Tikmēr itāļu pilots Kruņola, kurš startē ar “Citroën C3 Rally2” automašīnu, ir uzvarējis visos kopumā septiņos aizvadītajos ātrumposmos. Uz otro vietu šodien pacēlās Džandomeniko Baso, kuram izdevās aizsteigties priekšā Joanam Roselam. No līdera Baso atpaliek jau 20 sekundes, bet Rosels ir 3.5 sekundes aiz viņa.

Zem Kipras karoga startējošais Lukjaņuks pēc ceturtā ātrumposma atradās piektajā pozīcijā, bet SS5 plīsa viena no riepām, kā rezultātā tika pazaudēts ļoti daudz laika. Lai gan dienas noslēguma dopā divkārtējais ERC čempions pat iespraucās pirmajā trijniekā, kopējos rezultātos viņš pašlaik tikai 33. pozīcijā.

Svētdien Romas rallijā jāveic vēl pēdējie seši ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 85.52 km.

Romas rallija rezultāti pēc SS7:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *