Seska/Franča ekipāža Romas rallijā piedzīvo avāriju

Foto: FIA ERC

Eiropas rallija čempionāta (ERC) vicelīderi Mārtiņš Sesks un Renārs Francis piedzīvojuši avāriju “Rally di Roma Capitale” asfalta sacensību ceturtajā ātrumposmā. Pirms tam latviešu braucēji ierindojās desmitajā pozīcijā.

Piektdienas vakarā Romas pilsētas ātrumposmā Seska/Franča duets ierindojās desmitajā vietā, šodien pēc SS2 sportisti bija pacēlušies uz astoto pozīciju, bet SS3 laikā atkal atkrita uz desmito vietu. Diemžēl jau ceturtajā ātrumposmā sekoja avārija un izstāšanās.

“Iesākām ātrumposmu labi, līdz šim viss gāja labās sajūtās, tomēr ātrā līkumā izstūma auto priekšgalu un atsitāmies pret betona malu,” skaidro Mārtiņš Sesks. “Ātrums bija tik liels, ka mums vairs nebija kur palikt – tad jau bijām ceļa varā. Bet mums pašiem viss ir kārtibā! Zinām arī uzreiz to kļūdu, pieredzes trūkumu. Šis rallijs mums ir beidzies. Bet atgriezīsimies stiprāki, nekas traks nav noticis.”

Tāpat kā piektdien, arī visos trīs sestdienas pirmās puses ātrumposmus ar labāko rezultātu noslēdza mājinieks Andreā Kruņola. Šobrīd viņam desmit sekundes zaudē franču pilots Joans Bonato, bet 13 sekundes atpaliek divkārtējais ERC čempions Džandomeniko Baso.

Tālāk seko Eiropas čempionāta kopvērtējuma līderis Haidens Padons, bet piektajā pozīcijā ir atgriešanos rallijā piedzīvojušais Aleksejs Lukjaņuks, kurš startē zem Kipras karoga, ar mašīnu, kas krāsota Ukrainas karoga toņos.

Šodien jāveic vēl trīs ātrumposmi, bet svētdien – atlikušie seši.

Romas rallija rezultāti pēc SS4:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *