Sesks/Francis Romas ralliju sāk ar desmito vietu pilsētas ātrumposmā

Foto: FIA ERC

Piektdienas vakarā Romā startēja Eiropas rallija čempionāta sestais posms “Rally di Roma Capitale”, kas norisinās uz asfalta seguma. Desmito rezultātu pilsētas ātrumposmā uzrādīja Mārtiņa Seska un Renāra Franča ekipāža.

Pirmais ātrumposms “Colosseo Aci Roma” bija tikai 1.3 km garš, līdz ar ko vadošo braucēju rezultāti – ļoti blīvi. Ātrākais bija mājinieks Andreā Kruņola, kuram sekoja atgriešanos rallija sacensībās piedzīvojušais Aleksejs Lukjaņuks un Frančesko Araņo.

Ātrumposmā, kas startēja un finišēja Kolizeja pakājē, Sesks/Francis bija 1.9 sekundes lēnāki par uzvarētājiem un ierindojās desmitajā vietā. Viņiem tieši priekšā ātrumposmu noslēdza Eiropas čempionāta līderis Haidens Padons, ieņemot devīto pozīciju.

Tikmēr jau pirmajā ātrumposmā avarēja pagājušā gada Romas rallija uzvarētājs Damiano De Tommaso, procesā notriecot stabu. Līdz ar to ātrumposmu nācās uz laiku apturēt un dalībniekiem bija jāgaida, pirms trase tika sakopta un atbrīvota no avarējušās mašīnas.

Sestdienas laikā “Rally di Roma Capitale” ietvaros norisināsies seši ātrumposmi, aptuveni 102 km kopgarumā, bet svētdien jāveic vēl seši dopi, kuru kopējais garums būs 85 km.

Romas rallija rezultāti pēc SS1:

Pilni rezultāti >>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *