Policija apstiprina Kolina Makreja bojāeju

Info: Juris Dargēvičs, www.f1.lv

Stračlaidas policija ir sniegusi oficiālu apstiprinājumu, ka Kolins Makrejs, viņa piecus gadus vecais dēls Džonijs, kā arī vēl kāds pieaugušais ar bērnu bija tie cilvēki, kas gāja bojā vakar notikušajā helikoptera avārijā Skotijā.

1995. gada pasaules rallija čempions pilotēja viņam piederošo helikopteru, kurā atradās viņa dēls, kā arī dēla sešus gadus vecais draugs Bens Porseli un 37 gadus vecais ģimenes draugs Graiems Dankans.

Helikoptera avārija notika neilgi pēc pulksten 16:00 pēcpusdienā Jervisvudas mežu apvidū netālu no Kolina mājām. Zināms, ka četrotne tobrīd atgriezās no blakus esošā Kvarteras ciemata. Pagaidām vēl nav noskaidroti avārijas iemesli, tomēr tie, kas Makreju labi pazina, noliedz, ka tā varēja būt pilota vaina. Kritiena brīdī lidaparāts esot aizdedzies.

“Tā bija mehāniska kļūme helikopterā,” izdevumam “Autosport” pastāstīja kāds tuvs ģimenes draugs. “Tie, kas ir lidojuši ar Kolinu, zina, ka nebija atšķirības starp talantu ar kādu viņš vadīja rallija mašīnu un ar kādu viņš pilotēja helihopteru. Esmu lidojis ar daudziem profesionāliem pilotiem, bet Kolins viņiem visiem būtu licis kaunēties. Viņa uzmanība uz detaļām bija nepārspējama.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *