Helikoptera avārijā gājis bojā Makrejs

Info: www.esports.lv
Foto: www.rallye-info.com

Sestdien helikoptera avārijā bojā gājis leģendārais rallija braucējs, bijušais pasaules čempions Kolins Makrejs. Kopā ar sportistu aizsaulē aizgājis arī viņa piecus gadus vecais dēls.

Helikopters, kuru vadīja pats Makrejs, avarēja pusotru kilometru no Makreja mājām, aizdegoties liesmās. Kopā ar bijušo pasaules čempionu lidaparātā bija arī viņa piecus gadus vecais dēls Džonijs, vēl viens bērns, kā arī vēl viens pieaugušais. Pašlaik nav skaidrības, kāpēc notikusi avārija. Policijas pārstāvji paziņojuši, ka neviens no helikopterī esošajiem cilvēkiem nav izdzīvojis.

Makreja draugs, žurnālists Džeremijs Hārts, kurš vairākkārt lidojis kopā ar Makreju, sacīja, ka “Kolins bija ļoti, ļoti labs pilots. Viņš regulāri lidoja Lielbritānijā un Eiropā, arī vietu, kur avarēja, Makrejs pārzināja ļoti labi. Ironiski, ka viņš mira helikoptera avārijā, kaut gan rallija trasē, būdams pārgalvīgs braucējs, vairākas reizes bija tuvu letālām karjeras beigām.”

1995. gadā Kolins Makrejs kļuva par pirmo britu pasaules čempionu. Viņš bija viens no Lielbritānijas veiksmīgākajiem sportistiem, uzvarot 25 pasaules čempionāta posmos, kā arī 42 reizes kāpjot uz goda pjedestāla.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *