Nikijs Grists: Esmu pagodināts, ka biju Makreja stūrmanis

Info: http://www.crash.net/
Foto: http://www.rallye-info.com/

Sestdien visu autosporta pasauli pāršalca traģiska vēsts, ka bijušais pasaules rallija čempions Kolins Makrejs ir gājis bojā helikoptera avārijā. Daudziem sportistiem Kolins bija draugs, no kura varēja mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties. Viņš bija izcila personība, kuru visa pasaule atcerēsies vēl ilgu laiku…

Kolina Makreja ilggadējais stūrmanis Nikijs Grists, kurš kopā ar skotu braucēju bija izcīnījuši 17 uzvaras WRC, ir šokēts par notikušo traģēdiju.

„Makrejs vienmēr ir bijis ātrs pilots, un ļoti daudz riskēja. Man ir ļoti liels gods, ka varēju būt tieši viņa stūrmanis. Viņš manā atmiņā paliks kā viens no aizrautīgākajiem un azartiskākajiem braucējiem. Viņš vienmēr zināja, kur un kad vajag braukt ātrāk, lai iegūtu svarīgas sekundes. Vislielākā traģēdija ir viņa sievai, kura ir zaudējusi ne tikai savu vīru, bet gan arī savu dēlu. Viņa dēls būtu bijis nākamais Kolins,” ar skumjām saka Grists.

„Tā ir traģēdija,” saka „Citroen” komandas pilots Loebs. „Esmu satriekts, ka esam zaudējuši Kolinu un viņa puiku. Domās esmu ar viņa sievu un meitu. Viņš bija daudzu jaunu pilotu elks, bet tagad šīs leģendas vairs starp mums nav.”

Arī „Ford” komandas pilots Gronholms uzskata, ka Makrejs bija cilvēks, ar kuru nekad nebija skumji un garlaicīgi. „Kolins ļoti mīlēja jokot, tāpēc ar viņu strādāt bija ļoti viegli. Viņš vienmēr bija pilns entuziasma,” saka Gronholms

„Subaru” komandas pilots Solbergs, kurš 1999. un 2000.gadā ar Kolinu Makreju bija komandas biedri, ir šokēts, ka Kolins ir aizgājis mūžībā.

„Ir šausmīgi saņemt ziņu, ka viens no maniem labākajiem draugiem un viņa piecgadīgais dēls ir gājuši bojā. Pateicoties viņam, esmu rallijā sasniedzis ļoti daudz. Kolina aizraušanās ar motoru sportu padarīja viņu par vienu no populārākajiem pilotiem visā pasaulē. Es esmu lepns, ka pazinu Kolinu. Mēs ar sievu izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa sievai un meitai.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *