Par WRC2 titulu cīnīsies arī igaunis Sanders Pārns

Šogad spēcīgās “Drive Dmack” rallija komandas sastāvā pasaules čempionātā WRC2 klasē startēs soms Jari Ketomā, kā arī igaunis Sanders Pārns.

Ketomā šīs komandas sastāvā brauca jau pērn, kad izcīnīja otro vietu WRC2 čempionātā, piekāpjoties tikai Naseram Al-Atijam. Šogad Ketomā turpinās cīņu par titulu, programmu uzsākot jau šajā nedēļas nogalē Zviedrijā.

Savukārt otrs “Drive Dmack” pilots pērn bija igaunis Ots Tanaks, kuram nereti gadījās dažādi misēkļi un rezultātā WRC2 čempionātā tikai sestā vieta (viena uzvara atsevišķā posmā). Šogad Tanaks pievienojies WRC komandai “M-Sport”, bet viņa vietā startēs cits šīs valsts pārstāvis Sanders Pārns.

Kamēr Ketomā startēs gan Zviedrijā, gan tai sekojošajos posmos Meksikā un Argentīnā, Pārns savu septiņu WRC2 posmu programmu sāks ar maijā notiekošo Portugāles ralliju. Arī viņa mērķis ir cīnīties par pasaules čempiona titulu.

Pagājušajā gadā Pārns lieliski startēja “Drive DMACK Fiesta Trophy” ieskaitē, kļūstot par pasaules čempionu. Tagad viņam dota iespēja “Ford Fiesta R2” mašīnu nomainīt pret “Ford Fiesta R5”, kas ir ar pilnpiedziņu un daudz ātrāka.

“Tiešām ar nepacietību gaidu, kad R2 klases auto varēšu nomainīt pret R5 klasi,” viņš saka. “Esmu jau to testējis un biju pārsteigts, cik ļoti viegli ar to ir braukt. Tomēr vēl man ir maz pieredzes, lai varētu ar to braukt uz limita. Tas, ka šogad braukšu WRC2, sadarbojoties ar “M-Sport” un “Dmack”, nozīmē, ka šis gads man būs lielisks.”

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *