Zviedrijas rallija “shakedown” ātrākais WRC čempions Ožjē

Divkārtējais WRC čempions Sebastjans Ožjē uzrādījis labāko rezultātu “shakedown” treniņu sesijā pirms pasaules čempionāta otrā posma, kas šonedēļ norisināsies Zviedrijā.

Testu ātrumposmā, kas atrodas Karlštadē, sezonas kopvērtējuma līderis Ožjē veica četrus braucienus, ātrāko laiku 1:59.0 sasniedzot pēdējā mēģinājumā.

“Volkswagen” komanda būtu guvusi pirmās trīs pozīcijas, gluži tāpat kā Montekarlo rallija finišā, ja vien pa vidu nebūtu iejaucies Roberts Kubica. Poļu braucējs, kurš šogad izveidojis pats savu WRC komandu, veica sešus mēģinājumus un pēdējā no tiem bija tikai 0.2 sekundes lēnāks par Ožjē, sasniedzot otro vietu.

Seši mēģinājumi arī Andresam Mikelsenam, kurš bija 0.5 sekundes lēnāks par pirmo komandas pilotu Ožjē, bet 0.4 sekundes ātrāks par otru komandas braucēju Jari-Mati Latvalu, kam ceturtā vieta un četri mēģinājumi.

Negaidīti ātrs bija ukrainis Jurijs Protasovs, kuram Zviedrijas rallija “shakedown” izdevās sasniegt piekto ātrāko rezultātu, piektajā no sešiem mēģinājumiem par 2.9 sekundēm atpaliekot no Ožjē labākā laika.

Pirmajā demsitniekā treniņā arī Elfins Evanss, Madss Ostbergs, Ots Tanaks, Kriss Mīke un Henings Solbergs, bet uzreiz aiz pirmā desmitnieka palika “Hyundai” trijotne – WRC debitants Kevins Abrings, kurš šajā posmā aizstāj savainoto Daniju Sordo, komandas līderis Tjerī Noivils un Heidens Padons.

Ātrumposmi Zviedrijas rallijā notiks piektdien, sestdien un svētdien.

“Shakedown” rezultāti:

B9omnjHIQAAtMJz

Teksts: 4rati.lv
Foto: motorsportchannel.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *