Olivers Solbergs: “Šī ir tikpat kā rūpnīcas komanda”

Foto: Jose Arellano

Kā ziņots, Olivers Solbergs nākamajā sezonā pārstāvēs “Toksport” komandu un atgriezīsies pasaules rallija čempionāta WRC2 klasē. Sportists atzīst, ka šī ir tikpat profesionāla vienība kā jebkura rūpnīcas komanda.

Pēc tam, kad Solbergam nācās aiziet no “Hyundai” un neizdevās vienoties ar “M-Sport Ford”, pagaidām viņa karjera pie “Rally1” klases auto stūres ir iepauzēta. Nākamajā sezonā viņš aizvadīs pilnvērtīgu programmu WRC2 čempionātā, startējot ar jauno “Škoda Fabia RS Rally2”. Pagaidām ar to pasaules čempionāta posmos vēl neviens nav braucis, bet zināms, ka auto ir krietni pārāks par iepriekšējās paaudzes modeli.

“Strādāt “Toksport” komandā, tas ir lielisks ceļš, pa kuru turpināt šo ceļojumu,” tēlaini izsakās Solbergs. “Visi zina, cik liela konkurence ir WRC2 klasē. Fantastiski, ka varēšu cīnīties pretī tik daudziem labiem braucējiem ar ātrām mašīnām. Par “Fabia RS Rally2” tagad runā visi. Nesen to testēju Francijā un mani tā pozitīvi pārsteidza. Jau uzreiz šajā mašīnā jutos komfortabli un pārliecinoši. Arī ar “Toksport” komandu esmu apmierināts. Šajā komandā visi ir profesionāļi – tas ir tikpat kā strādāt rūpnīcas komandā. Neviena lieta viņiem nebija problēma.”

Pirmo reizi uz starta ar šo auto Solbergu redzēsim Montekarlo rallijā, kas notika no 19. līdz 22. janvārim. Sportists tur reizē gatavosies Zviedrijas posmam, kas būs pirmās sacensības sezonā, kurā viņš cīnīsies par čempionāta ieskaites punktiem.

“Montekarlo rallijs vienmēr ir liels izaicinājums,” stāsta Solbergs. “Nekad nevar zināt, kādi būs laikapstākļi – šajā rallijā faktiski jebkas var notikt. Izmantošu šīs sacensības, lai vairāk izprastu mašīnu un komandu, bet cīņu par punktiem uzsākšu pēc tam sekojošajā posmā Zviedrijā.”

Solbergu turpinās sponsorēt viņa ilggadējais atbalstītājs “Monster Energy”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *