Meksikas rallijā startēs SWRC čempionāts, uz starta izies arī divi igauņu braucēji

Info: wrc.com

Jau šajā nedēļas nogalē tiks dots starts sezonas otrajam WRC posmam – Meksikas rallijam, kurā startēs arī SWRC klases braucēji. Šo pilotu vidū būs divi braucēji no Igaunijas – Ots Tanaks un Karls Krūda.

Paralēli WRC ieskaitei, šajā rallijā savu meistarību demonstrēs arī SWRC klases braucēji. Kopā šogad SWRC klasē startēs septiņi braucēji, no kuriem divi būs igauņi – Ots Tanaks un Karls Krūda. Nesen Ots Tanaks noslēdza piecu gadu līgumu ar “M-Sport” komandu, un šogad mēs viņu redzēsim startējam septiņos posmos. „Šī ir vienreizēja iespēja, no kuras man jācenšas gūt maksimāls labums,” pēc līguma parakstīšanas teica igaunis. „Līdz šim Meksikas rallijā neesmu braucis, taču esmu redzējis dažus onboard video. Šobrīd esmu mierīgs. Man joprojām jāmācās, taču esmu laimīgs, ka mani turpina atbalstīt Marko Martins un „MM Motorsport” komanda. Kopā ar stūrmani esam noskaņojušies šogad kopvērtējumā izcīnīt pēc iespējas labāku rezultātu.”

Bez Tanaka SWRC klasē brauks vēl viens igauņu pilots – Karls Krūda. Pagājušajā sezonā šis 18 gadus vecais pilots startēja JWRC klasē, kur kopvērtējumā viņš ierindojās ceturtajā vietā. Krūda šogad plāno piedalīties sešos posmos un viņa rīcībās būs „Skoda Fabia S2000″ automašīna.

Kas vēl brauks SWRC čempionātā? Nasers Al-Atijahs, kurš šogad triumfēja Dakāras rallijā. Pagājušajā gadā Katāras sportists jau startēja SWRC čempionātā, un toreiz viņš ar izcīnītiem 34 punktiem kopvērtējumā ieņēma septīto vietu. Viens no titula pretendentiem noteikti būs spēcīgais somu sportists Juho Hanninens, kurš pagājušajā gadā IRC rallijā kopvērtējumā palika pirmais. Noteikti nedrīkst aizmirst čehu Martinu Prokopu, kurš 2010.gada SWRC čempionātā palika trešajā vietā. Tāpat vēl SWRC čempionātā brauks vācietis Hermans Gazners un Bernado Sousa.