Stūrmanis: Novikovam piemīt milzīgs potenciāls

Info, foto: almrally.ru

Jau pavisam drīz Meksikā sāksies WRC rallija sezonas otrais posms, kurā pēc ilgāka pārtraukuma mēs uz starta redzēsim krievu rallija braucēju Jevgēņiju Novikovu.

Atgādināsim, ka Novikovs WRC rallijā debitēja salīdzinoši nesen – 2007.gadā, taču pēc 2009.gada sezonas, kuru viņš pavadīja “Citroen Junior” komandas sastāvā, pilots paziņoja, ka beidz rallija karjeru un pievēršas biznesam. Taču nedaudz vēlāk, pateicoties Mihailam Ļepehovam, Novikovs pārdomāja un nolēma atgriezties rallijā. Nesen krievu pilots paziņoja, ka jauno sezonu sāks jau ar Meksikas posmu, taču šo ralliju viņš izmantos tikai kā treniņu pirms Eiropas posmiem.

„Ņemot vērā objektīvus iemeslus, Meksikas rallijā neplānoju uzrādīt augstu rezultātu,” iesāk 21 gadus vecais krievu pilots. „Šis rallijs man būs lieliska iespēja atkal apsēsties pie WRC automašīnas stūres un atgūt formu pirms rallija posmiem Eiropā. Līdz šim man nav izdevies aizvadīt testus ar jauno „Ford Fiesta RS WRC” automašīnu, tāpēc pirmo reizi to darīšu tikai Meksikas rallija treniņos.”

Novikova stūrmanis šajā sezonā būs Stefans Prevo, kurš iepriekš sēdējis blakus daudziem slaveniem un ātriem rallija braucējiem. „Protams, Novikovs var braukt ļoti ātri, jo viņam piemīt milzīgs potenciāls, apmēram 200% liels,” saka Prevo. „Viņam nav tās pieredzes, ar kuru var lielīties citi rallija braucēji, kā arī viņš nav pazīstams ar jauno WRC automašīnu. Taču viņa talants ir redzams visiem. Tas, ka varēšu strādāt kopā ar viņu, mani ļoti motivē. Viņš vēl ir jauns, tāpēc, ja būs pacietība, tad turpmāk mēs spēsim uzrādīt labus rezultātus. Taču visu izšķir pilots. Ja viņš sapratīs, ka var uzvarēt, tad darīšu visu, lai palīdzētu viņam sasniegt šo mērķi.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *