Māra Neikšāna komandai uzvara Krievijā, uz pjedestāla arī ASRT un “Prospeed”

Latvijas rallija komanda ASRT izcīnījusi trešo vietu Krievijas čempionāta posmā Karēlijā, kamēr Māra Neikšāna vadītā vienība “Neiksans Rally Sport” guvusi uzvaru R2 klasē.

Rallijā “Belije noči 2014”, kas bija Krievijas čempionāta ceturtais posms un Krievijas kausa izcīņas 16. posms, sportisti veica desmit no plānotajiem 11 ātrumposmiem.

Nekādas cerības konkurentiem neatstāja Aleksejs Lukjaņuks, kurš triumfēja deviņos ātrumposmos, finišā tuvāko sekotāju Grigoriju Tregubovu apsteidzot par 1 minūti un 49 sekundēm. Lukjaņuks sacensībās startēja ar “Mitsubishi Lancer EVO X” automobili un uzvarēja N4 klasē. Tā viņam ir otrā uzvara pēc kārtas.

Gandrīz minūti aiz Tregubova, izcīnot trešo vietu absolūtajā ieskaitē un N4 klasē, finišēja Latvijas komandas ASRT braucējs Igors Bulancevs. Tāpat pirmajā desmitniekā iekļuva divas “Neiksans Rally Sport” komandas ekipāžas. Ceturto vietu absolūti un ceturto N4 klasē guva Aleksandrs Miroņenko, bet Jevgēņijs Suhovenko, braucot ar jauno “Peugeot 208”, kļuva par uzvarētāju R2 klasē, absolūtajā ieskaitē ierindojoties augstajā piektajā pozīcijā.

R2 klasē Suhovenko bija vadībā no starta līdz finišam, uzvarot deviņos ātrumposmos. Tuvāko sekotāju “Neiksans Rally Sport” pilots apsteidza par 3 minūtēm un 20 sekundēm.

“Prospeed” komandas pārstāvis Staņislavs Travņikovs guva otro vietu Krievijas kausa izcīņas ieskaitē, piekāpjoties tikai Iļjam Lotvinovam, kurš uzvarēja ar 54 sekunžu pārsvaru. “Prospeed” otrā vieta arī komandu ieskaitē.