‘M-Sport’ vadītājs kategoriski noliedz, ka komanda gatavojas pamest WRC

Foto: Martin Hlinka

“M-Sport Ford” vadītājs Ričards Milleners kategoriski noliedzis, ka komanda gatavotjass pamest pasaules rallija čempionātu pēc šīs sezonas, kā to, it kā atsaucoties uz Pjēru-Luī Lubē, vēstīja franču medijs “Corse Matin”.

Lubē, kurš startē “M-Sport Ford” komandas sastāvā, intervijā atklājis sev zināmu informāciju par pašreizējo finansiālo situāciju vienībā, sakot, ka nākamgad tā uz starta WRC visticamāk neizies. Milleners to noliedz, turklāt uzskata, ka nevis viņa pilots, bet medijs pats šo stāstu ir izdomājis.

“Mani pamatīgi pārsteidza šis stāsts,” saka Milleners. “Varbūt tā autors mājās bija kaut ko iedzēris. Es nevaru to komentēt nekā savādāk, kā vien teikt, ka tā nav patiesība.”

Šogad lielus izdevumus prasīja Ota Tanaka nolīgšana, turklāt komanda nesen skaidri atzina, ka ļoti vēlas paturēt igauņu pilotu sastāvā arī uz 2024. gadu.

“Šobrīd mēs liekam kopā budžetu nākamajai sezonai,” skaidro Milleners. “Šogad mums vajadzēja lielāku budžetu Ota dēļ, ne tikai, lai 12 mēnešus varētu attīstīt mašīnu. “Ford” mums jau vaicāja, vai rakstā teiktais ir patiesība, bet tas arī ir vienīgais, kā šādi viltus virsraksti kaut ko ietekmē.”

Izmantotie resursi:
www.is.fi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *